У бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького презентували нову книгу миколаївського поета Макса Айдахо

У бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького презентували нову книгу миколаївського поета Макса Айдахо

16 липня у читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького поціновувачі поезії відвідали презентацію дебютної збірки віршів миколаївського поета і будівничого Макса Айдахо (Максима Постникова) «Рифмоподключения к дождю / К синим рифмам подключение дождя».

Книжка вийшла друком у видавництві Ірини Гудим. Видавчиня висловила своє захоплення автором і його силою духу, мужністю в боротьбі з тяжкою хворобою та здатністю оновлювати не лише себе, а й інший світ навколо себе. Оформлення книжки виконала художниця Світлана Чебанова. Ілюстрація «Два світи – один Всесвіт», що була презентована на міській виставці «Магія ілюстрації», послужила фоном для обкладинки і серцевини книжки. Робота талановитої мисткині символізує єднання двох іпостасей поета. Із одного боку – пустеля та верблюд, а з іншого – море й кораблі, які зустрічаються в поетичній людині.

Аудиторія насолоджувалася проникливими ліричними рядками Макса Айдахо, що були написані в різні роки. Під час традиційного спілкування з аудиторією було безліч запитань до автора. Спілкуючись із любителями поезії й чуттєво декламуючи свої вірші, Макс Айдахо розкрився як незвичайна людина і талановитий поет. Чоловік також поділився цікавими історіями з біографії, адже він поєднує в собі романтика, будівничого та шукача цінних артефактів.

Вітаємо любителів поезії з можливістю пірнути у новий вирій натхнення і насолоди від краси слова!