Творчий дарунок від колективу ПК “Корабельний” для військовослужбовців

Творчий дарунок від колективу ПК “Корабельний” для військовослужбовців
6 вересня колектив Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) завітав з творчим візитом до однієї із військових частин Миколаївського гарнізону.
Захід відбувся в рамках соціального партнерства та з метою надання шефської допомоги для організації дозвілля і культурологічного забезпечення й соціально-психологічного розвантаження військових.
З особливою шаною зверталася до військовослужбовцям ведуча свята – режисер ПК «Корабельний» Тетяна Курочкіна. Від усіх миколаївців вона подякувала захисникам за збережений мир, спокій, за їхню самовідданість, мужність, відвагу й стійкість у боротьбі за єдність і цілісність країни.
На сцені гарнізонного клубу свої таланти демонстрували солістки народного вокального ансамблю «Океаночка» (керівник Сергій Реутов): Наталія Простякова, Віолетта Удовінчук, Юлія Кривошеєва, Тетяна Собетова, Вікторія Попова, Вікторія Кісель, Ірина Радзіонова. У їхньому виконанні прозвучали патріотичні пісні про Україну, про кохання та сучасні естрадні пісні, які викликали шквал схвальних оплесків і подарували усім глядачам хороший настрій.
Особливими стали вітання Наталії Простякової, яка прочитала авторський вірш «Рідний край» та Віолетти Удовінчук. Своє музичне вітання юна артистка адресувала татам і мамам, що були присутні в глядацькій залі.
Виступи народного вокального ансамблю «Океаночка» ‒ це завжди гарний настрій та купа позитивних вражень, а творчий колектив ММПК «Корабельний» в будь-який час відкритий до співпраці і готовий підтримувати захисників України.