Творчі колективи ММПК «Корабельний» влаштували яскравий вітальний концерт для працівників Миколаївського хлібозаводу №1

Творчі колективи ММПК «Корабельний» влаштували яскравий вітальний концерт для працівників Миколаївського хлібозаводу №1
18 жовтня творчий колектив ММПК «Корабельний» привітав ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1» з професійним святом ‒ Днем працівників харчової промисловості.
ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1» виготовляє хлібобулочну та кондитерську продукцію під торговою маркою «Формула Смаку», яка є значним регіональним «гравцем» хлібобулочного ринку України, а її підприємства є лідерами серед виробників хлібобулочної продукції в своїх регіонах.
В актовій залі адмінбудівлі підприємства зібралися ветерани заводу й сьогоднішні працівники, щоб в урочистій атмосфері відсвяткувати, поспілкуватися та подарувати один одному позитивні емоції.
З вітанням до працівників звернулася Альона Ракова, директорка хлібзаводу. Альона Анатоліївна побажала усім добра, достатку в коморі, злагоди, благополуччя і зазначила: «Якщо у кожного з нас буде хліб на столі, то будемо ми всі щасливі і багаті».
Потім керівник підприємства відзначила найактивніших працівників, вручивши їм подяки, почесні грамоти, подарунки та премії, а також чудові букети осінніх квітів. Особливі слова лунали на адресу тих працівників, які віддали цій справі більше 25 років свого життя.
Яскравим творчим подарунком для глядачів став виступ народного ансамблю циганської пісні і танцю “Бахтале” (керівники: Володимир Юрковський та Ірина Лесів).
Вокальні та хореографічні композиції подарували студенти Миколаївського національного аграрного університету, який вже протягом багатьох років співпрацює з хлібозаводом.
На завершення концерту Ігор Зіневич разом з усіма учасниками творчої програми виконав душевну пісню «Червона рута», поставивши яскраву фінальну крапку. Усі гості залишились задоволеними концертом та були вдячні за привітання.