Творча зустріч з українською авторкою Оленою Ольшанською

Творча зустріч з українською авторкою Оленою Ольшанською

3 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася творча зустріч молодої української авторки Олени Ольшанської «Вірші та історії».

Поетка Олена Ольшанська вже відома миколаївським поціновувачам сучасної української літератури. Півтора роки тому в Миколаєві вона презентувала свою дебютну збірку україномовної поезії «Перепрошивка». Частина творчого доробку Олени є квінтесенцією вражень та досвіду від подій 2014 року на Сході України. Авторка, яка родом з Луганщини, була змушена переїхати до Запоріжжя, де знайшла свою другу домівку. Там же і почала координувати в місті всеукраїнський проект «Безкоштовні курси української мови» та вчити запоріжців розмовляти гарною українською.

З перших хвилин зустрічі гості поринули в ліричну атмосферу сучасної української поезії. Мисткиня почала авторське читання з добре відомих текстів зі збірки «Перепрошивка» і продовжила своїми новими поезіями, які побачать світ незабаром. Між читаннями віршів авторка ділилась особистими історіями про подорожі Україною, знайомства з цікавими людьми, враженнями від Миколаєва та миколаївців. Також лунала поезія, присвячена нашому місту та «найсвіжіші» вірші, написані безпосередньо в Миколаєві.

Погода не завадила зібратися справжнім поціновувачам поетичного слова, друзям Олени Ольшанської і насолодитися невимушеним спілкуванням з молодою авторкою.

Захід здійснюється в межах всеукраїнського проекту «Безкоштовні курси української мови».