Творча зустріч з композитором Анною Олєйніковою відбулася

Творча зустріч з композитором Анною Олєйніковою відбулася
12.07.2019 р. в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулась творча зустріч читачів з миколаївським композитором Анною Олєйніковою і презентація її нотної збірки та диску під назвою «Календар».
Анна Олєйнікова – композитор і поет, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат обласної культурологічної премії ім. М. Аркаса та обласного конкурсу «Джерело творчості», керівник дитячої вокальної студії «Джерельце». Анна працює вчителем музики та є методистом вищої категорії. Вона – керівник районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва. Творчий доробок мисткині включає твори різних музичних жанрів: інструментальні композиції, романси, пісні для дітей та юнацтва, естрадні та бардівські пісні українською, російською, англійською мовами, хорові твори. Анна співпрацює з відомими миколаївськими поетами, а, також, з поетами із зарубіжжя: Л. Ратич, Н. Івановою-Ткаченко, В. Чайковською.
Цього разу Анна була зі своїми вихованцями – учасниками дитячої вокальної студії «Джерельце». Вони разом з нею вони і представили юним слухачам дитячі пісні зі збірки. Діти також мали змогу переглянути короткі епізоди з відероликів пісень зі збірки композиторки, і почути розповідь Анни про її шлях до музики, а також пісні юних вокалістів.
На зустрічі були присутні українська письменниця — прозаїк, журналіст, вчитель, В.І. Марущак та педагоги – колеги Анни Олєйнікової.
Вихованці вокальної студії «Джерельце» – лауреати районних конкурсів «Золотий паросток», «Україно, Зоре моя», «Зіркова країна», обласних конкурсів «Оксамитова стежка», «Співає юність України».
Слухачі поздоровили авторку з новою збіркою та побажали Анні Олєйніковій і її вихованцям творчої наснаги, нових збірок та пісень.
Бажаючі отримали автограф і сфотографувалися на пам’ять.