Творча зустріч митців і громадських активістів з представниками владних структур міста: про арт-об’єкти і не тільки…

Творча зустріч митців і громадських активістів з представниками владних структур міста:  про арт-об’єкти і не тільки…

Сьогодні у міськвиконкомі відбулась творча зустріч під головуванням начальника управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрія Любарова за участю директора департаменту містобудування та архітектури, головного архітектора міста Андрія Цимбала, членів художньої ради при управлінні з питань культури, митців, представників творчих спілок та громадських активістів від ГО «МрійДій».

Творчі спілки були представлені головою обласної організації Національної спілки художників України Дмитром Боляковим та очільницею обласної організації Національної спілки письменників України Вірою Марущак.

Від художньої ради участь у зібранні також взяли: заслужені працівники культури України: директор ДМШ №2 Тетяна Островська та директор ЦМБ для дорослих ім. М.Л. Кропивницького Тетяна Тверда;  володарі Почесної відзнаки «Зірка культури» директор ММПК «Молодіжний» Юлія Захарова, директор ДХШ Євгенія Кручиніна та завідувач відділу музичного мистецтва естради МКММ, президент МОГО «Миколаївський ДЖАЗ-Клуб» Володимир Алєксєєв.

Когорта митців була представлена заслуженою діячкою мистецтв України Серафимою Сєнкевич, живописцями Дмитром Артимом, Олександром Кобзєвим та скульптором Ярославом Ряснянським.

Від громадської платформи «МрійДій», у дискусії стосовно встановлення у центрі міста нових арт-обєктів, їх доцільності та художньої цінності, взяли участь Віктор Сікаленко, Юрій Трусов, Артем Гумілевський та Вікторія Онуфрієва. Нагадаємо, що ГО «МрійДій» вже відома нашим городянам через реалізацію таких проєктів, як створення туристичного бренду Миколаєва «Місто на хвилі» та нової локації «Кохай, мрій, прагни, дій» біля площі Соборній.

Результатом творчої зустрічі стало спільно вироблене рішення про налагодження найближчим часом постійної комунікації професійних митців, виконавчих органів міської влади з авторами і реалізаторами творчих проєктів та створення експертної ради при Миколаївському міському голові  з питань художньо-естетичної організації зовнішнього простору міста.