Творча співпраця закладів культури мікрорайону Матвіївка

Творча співпраця закладів культури мікрорайону Матвіївка

«Афіша однієї книги» – таку назву отримала постійна онлайн рубрика бібліотеки-філії ЦБС для дорослих №21 (завідувач І.Марштупа), у якій працівники закладу цікаво і захопливо розповідають про той чи інший літературний твір, різних авторів та нові друковані видання. Ця рубрика вже зібрала багато поціновувачів і отримала безліч позитивних відгуків.

Нещодавно до створення відеопрезентації книги Миколи Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» приєдналися і працівники Матвіївського будинку культури (директор Н.Ферару). Результатом творчої співпраці стало цікаве атмосферне відео, яке отримало позитивну оцінку серед користувачів мережі Facebook.

Відеопрезентацію можна переглянути за посиланням:  https://www.facebook.com/100015357572391/videos/1040955419759701/

Слід зазначити, що заклади культури, розташовані у мікрорайоні Матвіївка, тісно співпрацюють також і у роботі з відродження та популяризації нематеріальної культурної спадщини, відроджуючи місцеві традиції та обряди. А слідкувати за новинками творчих колективів можна у соціальній мережі Facebook на сторінках Библиотека Матвеевская і Матвіївський будинок культури