Дитячі бібліотеки святкують День народження улюбленого міста

Дитячі бібліотеки святкують День народження улюбленого міста

Карантинні обмеження внесли корективи в святкування Дня міста, але масштабні заходи на вулиці Соборній замінили не менш цікаві та креативні ініціативи.

Дитячі бібліотеки міста залюбки долучилися до святкувань та потішили своїх читачів цікавими заходами: літературно-краєзнавчими квестами, інформаційними марафонами, краєзнавчими перегонами, літературними «смаколикиками» від миколаївських авторів, інтерактивними виставками-вікторинами тощо.

В творчій майстерні «Бджілка» Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка пройшов незвичайний майстер-клас від миколаївської письменниці та художниці Ірини Грунської. Спочатку Ірина Іванівна «частувала» малюків літературними смаколиками: знайомила зі своєю збіркою «Казки чайної ложки» та відомими казками «День рождения в Николаеве», «Однажды в Николаеве». А потім авторка запропонувала створити разом місто своєї мрії. Допомагали юним митцям бібліотечні помічники веселі клоунеси Карамелька та Мармеладка. Різнобарвне, кольорове та яскраве панно вийшло у дітлахів! Саме так починали народжуватись мрії маленьких миколаївців про своє місто у майстерні бібліотеки.

А у дитячій бібліотеці №2 літературний захід «Усі дороги – на розлогий Буг!» проходив наступним чином: учні 4-Б класу ЗОШ № 34 вітали рідне місто з Днем народження, «прогулювались» вулицями старого Миколаєва, «політали» над містом, щоб краще роздивитись знайомі з дитинства місця, почитали вірші і послухали красиві пісні про рідний край, розгадали загадки міні-квесту «Відгадай про Миколаїв» і навіть поміркували над тим, що треба зробити, щоб наше місто стало ще гарнішим.

Працівники дитячої бібліотеки №4 презентували краєзнавчу виставку «Серцем молоде, рідне місто моє», юним школярам ЗОШ № 39. Діти подивилися цікаву медіа-презентацію про історію міста, відповідали на питання вікторини та із задоволенням переглядали яскраві фотоальбоми про Миколаїв.

Після тривалого карантину в бібліотеці поновив роботу «Клуб Вченого Кота» та запросив дітлахів на заняття «Місто моє, ти для мене єдине». Малеча із задоволенням відправилась у віртуальну подорож визначними місцями Миколаєва, дізналась багато різних цікавинок про історію рідного міста та зробила яскраву поробку-човник.