ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка розпочинає цикл заходів до 150-річчя з дня народження Лесі Українки

ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка розпочинає цикл заходів до 150-річчя  з дня народження Лесі Українки

2021 рік оголошено роком Лесі Українки, адже в лютому ми будемо урочисто святкувати 150-річчя з дня народження нашої славетної поетеси.  Леся Українка, яку називають красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції, народилася 25 лютого 1871 року в Новограді-Волинському. Доля подарувала їй щастя залишити свій слід на землі, на якій народилася та яку прославляла.

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка долучилася до  вшанування пам’яті  цієї талановитої жінки, активного діяча культури, фольклориста, перекладача і підготувала низку заходів, присвячених Ларисі Петрівні Косач.

«Леся Українка: Міфи та реальність» — під такою назвою пройшов захід для учнів Миколаївського муніципального колегіуму. Школярі мали можливість ближче познайомитися з творчою діяльністю та особистим життям видатної поетеси, дізнавшись багато цікавих фактів про неї. А також проявити свої вміння та таланти, декламуючи ніжні та щирі рядки з найвідоміших поезій Лесі Українки.

Також бібліотека презентує літературний портрет Лесі України — «Мрії зламане крило», де ви знайдете багато пізнавальної інформації про її життєвий та творчий шлях.