Цикл творчих звітних концертів міських закладів культури розпочався «Квітневим міксом» Палацу культури та урочистих подій

Цикл творчих звітних концертів міських закладів культури розпочався «Квітневим міксом» Палацу культури та урочистих подій

17 квітня в старовинній залі Євангелічно-лютеранської церкви Христа Спасителя відбувся звітний концерт творчих колективів Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій.

Увазі поціновувачів класичного музичного мистецтва були представлені оригінальні за оранжуванням композиції, пісні з відомих опер та оперет, що прозвучали у виконанні дитячих, дорослих та народних ансамблів, Муніципального камерного оркестру, відомих миколаївських солістів.

Заслужений діяч мистецтв України Олег Кедіс підкорив слухачів надзвичайно емоційним виконанням італійської пісні “Мама”. А народний вокальний ансамбль “Сленг” та учасники вокальної студії занурили присутніх у дивовижний світ легендарних народних пісень.

Ніжні звуки флейти і бандури, сміливі та пристрасні мелодії скрипки і гітари викликали шквал оплесків і бурю щирих емоцій у глядачів, які були остаточно підкорені виконавською майстерністю артистів і вишуканістю всієї концертної програми.

Пропонуємо увазі городян графік звітних концертів міських закладів культури клубного типу:

20.04 о 17:30  – Кульбакінський будинок культури (вул. Райдужна, 38);

23.04 о 16:00 – Миколаївський міський палац культури і мистецтв  (вул. Веселинівська, 23);

25.04 о 18:00 – Великокорениський будинок культури (мікрорайон Велика Корениха, вул. Миколаївських десантників, 4);

27.04 о 18:00 –  Тернівський будинок культури  (мікрорайон Тернівка, вул. Софіївська, 18);

03.05 о 18:00 – Миколаївський міський палац культури «Корабельний» (проспект Богоявленський, 328);

05.05  о 17:00 – Матвіївський будинок культури (вул. Матвіївська, 1);

11.05 о 16:00 –  Малокорениський будинок культури (мікрорайон Мала Корениха, вул. Клубна, 10).

Вхід вільний.