Цікаво і пізнавально проходять зустрічі з наймолодшими читачами ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка

Цікаво і пізнавально проходять зустрічі з наймолодшими читачами ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка

Читання розвиває особистість дітей засобами художнього слова. Як зробити так, щоб усі діти, які вміють і не вміють читати, прагнули до читацької діяльності.  Як же активізувати особистісний потенціал кожної дитини?

Працівники ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка активно використовують інноваційні методи для досягнення цієї мети.

У гуртку «Бджілка», який працює на базі Центральної міської бібілотеки для дітей, займаються дошкільнята. Вони не тільки відгадують загадки, гортають сторінки яскравих книжок, прослуховують казочки від бібліотекарів, а й долучаються до прикладної творчості,  надихнувшись новими знаннями, які вони отримають від цих цікавих зустрічей.

А спільна співпраця бібліотеки з приватним дитячим садочком «Перлинка» дає можливість залучати до книги наймолодших дітлахів. Пізнавальні зустрічі, міні-вистави, літературні ігри проходять у теплій дружній атмосфері. Так, 5 листопада, бібліотекарі завітали до маленьких друзів з міні-виставою за книгою Тетяни Свірської «У світлім-пресвітлім казковому лісі» . Малеча занурилася у дивний казковий ліс та познайомилася з його мешканцями. Малята вивчали тему добра і зла, дізнавалися, що таке дружба, висловлювали свою думку від спектаклю.  Захід було приурочено до  Дня української писемності та мови.

Нагадуємо, що книжки, які зацікавили вас, можна замовити у бібліотеці за попереднім замовленням.