Цікавий флешмоб від ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка триває на сторінках у Facebook

Цікавий флешмоб від ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка триває на сторінках у Facebook

Вже 2 тижні поспіль відбувається флешмоб «Моє хобі – моє життя!» у віртуальному просторі на сторінці у Facebook  ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка.

Кожен з нас  має своє захоплення і хобі, яке приносить задоволення, гарний настрій чи приємні спогади.  Воно дає можливість людині відпочивати, у повній мірі проявити себе. Займаючись улюбленою справою, ми задовольняємо найважливішу потребу в самореалізації і, безсумнівно, хобі забезпечує нам духовне зростання і надає життю набагато більше яскравих фарб і позитивних емоцій. Особливо зараз, коли всі  вимушені знаходитися на карантині.

Тому, Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка  запустила  флешмоб «Моє хобі – моє життя!»  Акцію активно підтримали дітлахи.  На сторінці у Facebook Библиотека Шуры и Вити  юні артисти, художники, спортсмени, співаки, танцюристи із задоволенням публікують свої досягнення.

А для участі у флешмобі  потрібно лише надіслати світлини своїх робіт або фото, де ви самі за своєю улюбленою справою на сторінку у Facebook Библиотека Шуры и Вити чи опублікувати на власній сторінці з хештегом #моєхобі #бібліотека-артпростір.

Тож, долучайтеся!