Тріумф в Італії: хор ім. Світлани Фоміних володар ІІІ премії престижного європейського конкурсу

Тріумф в Італії: хор ім. Світлани Фоміних володар ІІІ премії престижного європейського конкурсу
22-24 серпня в італійському місті Ареццо проходив престижний європейський конкурс “67-th International Choral competition Polifonico Guido d’Arezzo — 2019”.
Миколаїв на міжнародному конкурсі хорових колективів представляв народний академічний жіночий хор ім. Світлани Фоміних під керівництвом диригента, Заслуженого  працівника культури  України, директора  Дитячої музичної школи №2  – Тетяни Островської.
Отримавши на початку серпня підтвердження успішного проходження відбіркового туру і запрошення до Італії, хор почав невпинно готуватися –  відшліфовувати обов’язкову програму поліфонічного конкурсу, а це: твір епохи бароко, епохи німецького романтизму і твір американського композитора-сучасника. Найголовніше – почалися пошуки фінансового ресурсу задля здійснення дороговартісної поїздки.
Підтримати колектив Тетяни Анатоліївни, який є гордістю всієї України, відгукнулися не тільки колеги із інших закладів естетичного виховання, а й міська влада. Загалом на поїздку творчо-обдарованого хору  з міського бюджету було виділено 120 тис. грн.
За підсумками конкурсної боротьби, в якій взяло участь 14 хорів з різних країн світу, хор ім. Світлани Фоміних виборов почесну ІІІ премію: “Третя премія!100% натхнення!Тисячі емоцій та вражень!Безцінний досвід спілкування з однодумцями – кращими професіоналами світу!Дякуємо всім за віру в нас та підтримку! Ми їдемо на Батьківщину!Далі буде!” – поділилась результатами і враженнями Тетяна Анатоліївна.
Усе місто пишається і вітає колектив та його керівника з тріумфом на арені міжнародного рівня, бажає подальших успіхів, творчих злетів і  яскравих перемог.

Фото: Facebook Fominyh`s Choir/Female choir of Culture College