Тематичні заняття для вихованців дитячого садка «Гіпаніс» провели працівники ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка

Тематичні заняття для вихованців дитячого садка «Гіпаніс» провели працівники ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка

10 та 11 вересня працівники ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В. Хоменка завітали до вихованців молодшого дошкільного віку приватного дитячого садка «Гіпаніс» з тематичними заняттями «Правила дорожнього руху» і «Знайомство з професіями».

10 вересня бібліотекарі провели бесіду на таку важливу тему як вибір майбутньої професії.  Як часто нас у дитинстві запитували: ким ми хочемо стати? Як рідко наші дитячі мрії збігаються з дорослими. Знайомство з професіями  має велике значення для малечі, тож працівники бібліотеки  спробували розмовляти на таку важливу тему.

Вихованці приватного дитячого садка «Гіпаніс» приміряли на себе костюм лікаря, були в ролі архітектора, імпровізували як музиканти. Весело і невимушено провели час  та міркували про вибір професії.

Малюки фантазували, ділилися своїми дитячими мріями та планами.

І, хто знає, може хоч у одного з них дитячі мрії втіляться у дорослому житті.

А вже 11 вересня вихованці дитячого садка «Гіпаніс» із задоволенням вивчали правила дорожнього руху разом з клоуном Бібікою. Намагалися стати справжніми водіями, не їздити на великій швидкості, знайомилися з дорожніми знаками, світлофором, згадали нечесних літературних героїв, які не виконували правила дорожнього руху. Думаємо, що після такої корисної зустрічі, малюки стануть справжніми пішоходами!

Тож цікаво та інформативно пройшли заняття у дитячому садочку від працівників центральної дитячої бібліотеки  і дітлахи із нетерпінням чекають на нові зустрічі.