«Технології освіти дорослих», «Медіаосвіта у США та Канаді»: теорія і практика», «Залишаюсь українцем»: до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького надійшли нові видання

«Технології освіти дорослих», «Медіаосвіта у США та Канаді»: теорія і практика», «Залишаюсь українцем»: до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького надійшли нові видання

Члени Громадської ради з питань освіти дорослих при департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради поповнили фонди Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького новими виданнями, які будуть цікавими й корисними читачам.

Навчально-методичний посібник «Технології освіти дорослих» за редакцією докторки педагогічних наук, професорки Олени Пєхоти присвячений висвітленню понять «формальна і неформальна освіта дорослих», «андрагог», «андрагогічна компетентність», «громадянська освіта дорослих» тощо. У книзі висвітлено сьогодення освіти дорослих в Україні та світі, здійснено огляд найбільш популярних андрагогічних технологій і практик. Також у посібнику розкриті зовнішні та внутрішні умови, що сприяли активізації на початку XXI століття освіти дорослих в Україні. Видання містить методичні рекомендації щодо використання технологій освіти дорослих. Посібник орієнтований на широке коло теоретиків і практиків, може бути корисним активістам із громадянської освіти, студентам, магістрантам, аспірантам, викладачам педагогічних спеціальностей.

У монографії Гліба Головченка «Медіаосвіта у США та Канаді»: теорія і практика» викладено результати порівняльно-педагогічного аналізу розвитку медіаосвіти у США і Канаді. Дослідження розкривають уплив філософсько-педагогічних концепцій і теорій на розвиток медіаосвіти, обґрунтовують дидактичні засади освітянського процесу, характеризують медіаосвітні технології неформальної та інформальної освіти в США та Канаді. Автор проаналізував ефективні практики формування медіакомпетентності на робочому місці в цих країнах.

У книзі Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем» містяться спогади українського, канадського, швейцарського економіста, громадського діяча, мецената, іноземного члена НАН України про життєвий шлях, зустрічі з впливовими особистостями, важливі події, активним учасником яких був Богдан Гаврилишин.

Друзі, книги чекають на свого читача! Поспішайте познайомитися з новими надходженнями!