Театральний колектив “ДА” Великокорениського БК презентував нову виставу

Театральний колектив “ДА” Великокорениського БК презентував нову виставу
9 квітня у Великокорениському будинку культури відбулась передпрем’єра вистави за мотивами п’єси іспанського драматурга Лорки Ф. Г. «Любов дона Перлімпліна», яку презентував молодий та активний, аматорський театральний колектив «ДА».
Юні артисти провели глядачів в епоху Іспанії 19 століття, «ожививши» історію нещасливого кохання дона Перлімпліна – неодноразово обманутого старого чоловіка молодої красуні, який вирішив помститися їй: дочекатися, коли невірна до безпам’яті закохається в нового молодого залицяльника і вбити його.
За сюжетом інтригуючої історії виявляється, що молодий залицяльник і є сам переодягнений Перлімплін. Коли дружина зриває з нього плащ, то виявляє під ним серце, пронизане ножем.
Історія про самотню людину, яка одного разу покохавши дійшла висновку, що любов приносить тільки одні нещастя, – надихнула акторів на гарну акторську роботу та правдоподібне перевтілення у героїв твору. Підтвердженням цього стали гучні оплески та вигуки “браво” від перших глядачі даного дійства – учнів 9-11 класів ЗЗСО № 23.