Танцівники ПК “Корабельний” удосконалюють свою хореографічну майстерність

Танцівники ПК “Корабельний” удосконалюють свою хореографічну майстерність
У серпні місяці учасники  зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» (керівник Наталія Кобельчук) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) плідно попрацювали, удосконаливши свої хореографічні уміння і навички під час участі в майстер-класах, тренінгах із сучасної хореографії.
Так, 09 серпня в танцювальній залі колективу  професійні майстер-класи для основного складу ансамблю провела Олена Заубер – відома у світі сучасної хореографії педагог і тренер з багаторічним стажем роботи.
24-25 серпня професійні тренінги зі спортивного диско та диско-слоу, індивідуальні заняття у м. Херсон проводили чемпіонки Європи та світу Дар’я та Єлизавета Лєвшини (м. Одеса). Свої хореографічні вміння удосконалювали учасниці зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» Юлія Школярова, Юлія Іванченко та Мілана Алексіна.
27 серпня у м. Херсон Ніколь – відома танцівниця у світі джаз-фанк, багаторазова чемпіонка світу провела майстер-клас, у якому взяли участь до якого також долучилися наші танцівники.
28 серпня майстер-клас із хіп-хоп відбувся від RONNY, а з денс-хол – від КATIA. Професійної майстерності й досвіду набулися: Іванченко Юлія, Когут Даша, Нікітін Микита, Білякова Кароліна, Школярова Юлія.