Танцівники ММПК «Корабельний» вдало виступили на молодіжному фестивалі «Dance Music Sport»

Танцівники ММПК «Корабельний» вдало виступили на молодіжному фестивалі «Dance Music Sport»

13 листопада в м. Миколаєві відбувся вже традиційний молодіжний фестиваль «Dance Music Sport»,  що об’єднав танцівників сучасних напрямків хореографії в онлайн- і офлайн-форматі.

Змагання проходили в наступних категоріях:

Break dance pro-kids, Hip-hop pro-kids,  Allstyles,  Workout.

Учасники фестивалю надсилали свої відеовиступи  на телеграм-канал, а  11-12 листопада проходили онлайн-батли, щоб відібрати top-8 танцюристів кожної категорії.  13 листопада в концерт-холі «Юність» ММПК «Молодіжний»   пройшли батли вже обраних top-8 учасників.  Виступи за призові  місця масштабного творчого проєкту пройшли  із дотриманням карантинних вимог і правил соціального дистанціювання.

Танцівники  зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. Кобельчук) міського палацу культури «Корабельний» взяли участь у фестивалі і досить вдало проявили себе. До півфіналу в категорії «Нip hop kids» ввійшли Волосюк Артем і Юскевич Сергій ,  які боролися з іншими учасниками за місце у фіналі.

У результаті нелегкої боротьби Юскевич Сергій вийшов у фінал і зайняв  почесне ІІ місце в категорії «Нip hop kids».

Вітаємо юних хореографів сучасного танцю та керівника зразкового ансамблю «Жемчужина» Наталію Кобельчук з вдалими виступами і бажаємо й надалі підкорювати  нові хореографічні вершини.

Участь у фестивалі була безкоштовною, спрямована на розвиток і пропаганду хореографічного мистецтва серед дітей, юнацтва, молоді, інших верств населення.