Талановиті зірки «Обрію» засяяли на сцені Обласного палацу культури

Головна / Талановиті зірки «Обрію» засяяли на сцені Обласного палацу культури

24 березня в Обласному палаці культури відбувся гала – концерт переможців ХХІ відкритого телевізійного конкурсу молодих виконавців естрадної пісні і танцю «Обрій – 2018».

Понад 20 років поспіль конкурс впевнено крокує зірковим шляхом, збираючи під своє крило молодих, талановитих виконавців. І весь цей час, як мати своє дитя, його плекає автор проекту, художній керівник Муніципального театру – студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді, заслужений діяч мистецтв України, кавалер орденів княгині Ольги та Берегиня України, член Національної спілки композиторів України – Тетяна Ярова.

Розпочалося вокально – танцювальне дійство з феєричної хореографічної композиції, в якій талановиті виконавці закликали весну прийти і сонячним світлом осяяти рідну землю. Символічний заклик і тепло сердець, з яким цього дня виходили на сцену артисти, підкорили погодні умови і весна нарешті повноправно увійшла у свої володіння. Цього дня в Миколаїв прийшла весна!

Відкрив свято та вручив головну нагороду – Кубок конкурсу “Обрій” начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров. Володарка кубку – вихованка студії естрадного вокалу “Престиж” Антоніна Лаврова (керівник Тетяна Табакар), в свою чергу також подякувала Тетяні Андріївні за вокальну композиції “Вишиванка”, з якою вона виборола перемогу на конкурсі “Галицький шлягер” і вручила їй нагороду від організаторів конкурсу – диплом за кращу пісню (слова Людмили Чижової, музика Тетяни Ярової).

Інформаційні спонсори конкурсу “Обрій”, а це: радіо “Квартал”, радіо “Рідна вулиця”, газета “Вечерний Николаев” також не залишилися байдужими до талантів юних виконавців. Так, постійним інформаційним спонсором – газетою “Вечерний Николаев” в особі Наталі Христової, було нагороджено цінним подарунком солістку Муніципального театру – студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді Вероніку Лушнікову.

Цього року глядачі, які заповнили всю глядацьку залу Обласного палацу культури, мали змогу насолодитися стильними, сучасними, яскравими та надзвичайно емоційними концертними номерами. Видовищне шоу та гарний настрій гостям палацу культури протягом 6 годин дарували солісти, дуети, хореографічні і вокальні колективи з Києва, Одеси, Кропивницького, Запоріжжя, Дніпра, Миколаївської, Херсонської областей та інших міст і селищ України.

Кульмінацією всього дійства став фінал заходу, під час якого зала здійнялася від невгамовних овацій. Глядацьку публіку підкорила пісня “Земле моя кохана” (слова Дмитра Кременя, музика Тетяни Ярової) у виконанні солістки зразково-показового оркестру Збройних Сил України – Ольги Ярової та колективу естрадно – спортивного танцю з міста Херсон VIVADANCER (керівник Наталя Коваленко), до яких приєдналися усі учасники конкурсу, що були також відзначені дипломами.

Автор проекту, художній керівник Муніципального театру студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді – Тетяна Ярова висловлює щиру подяку управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (начальник Юрій Любаров) за багаторічну підтримку в організації та проведенні одного з найяскравіших, найпрофесійніших та наймасовіших конкурсів в м. Миколаєві.

Яскраве мистецьке шоу не залишило байдужим жодного з присутніх і вкотре підтвердило, що Україна дійсно багата і щедра на неординарні, самобутні та надзвичайно талановиті творчі особистості.