Миколаївців запрошують на святкування Дня Європи!

Головна / Миколаївців запрошують на святкування Дня Європи!

Миколаївська міська рада та міський голова запрошують городян та гостей міста 17 травня на грандіозне святкування Дня Європи!

О 17:00 годині на площі біля Обласного палацу культури на городян чекає шоу – музична start-акція “Ода до радості”, яка дасть початок святкуванню Дня Європи у Миколаєві. Під супровід рок-гуртів європейська хода, наповнена колоритними персонажами країн Євросоюзу рушить до головної площі міста, де о 18:00 відбудеться урочисте відкриття євро-festу – 2019.

В рамках масштабного костюмованого параду активна та енергійна молодь представить загадковий, до кінця незвіданий і цікавий світ “свят” країн Євросоюзу, познайомить з казковими, символічними героями їхніх календарних святкових днів та подарує надзвичайно видовищне дійство.

Соборна площа цього дня стане осередком розваг та по-справжньому зможе відкрити для кожного бажаючого багатогранність країн-учасниць Євросоюзу. Так, площа перетвориться на вишукане євромістечко, наповнене сучасними, креативними та інтерактивними фотозонами, які слугуватимуть не просто яскравим антуражем для селфі, а й розповідатимуть про специфіку і традиції відзначення важливих для країни чи “вигаданих” свят зарубіжжя. Доповнюватимуть святкове оформлення площі живі скульптури, які будуть представлені в рамках Відкритого фестивалю вуличної європейської культури “St. Nikolas Art street fest” та розмаїття тематичних локацій.

О 18:30 миколаївці зможуть долучитися до участі у молодіжному музичному шоу “Не співай, як усі”, яке проведуть запальні ведучі – команда “Легко і Просто”. Святковий настрій створюватимуть кращі вокалісти міста.