Святкові будні в Дитячому містечку “Казка”

Святкові будні в Дитячому містечку “Казка”

Минулий тиждень для Дитячого містечка «Казка» став насиченим та різноманітним на цікаві події та культурно-мистецькі заходи.

Так, 14 лютого, з нагоди Дня Святого Валентина на гостей містечка чекала лялькова вистава «Веселі Валентинки». В спектаклі взяли участь студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, театральна студія «Затейник» та культорганізатори закладу культури. Глядачі вистави – юні миколаївці стали справжніми активними учасниками дійства. Дітлахи із великим задоволенням брали участь в інтерактивній частині спектаклю, в іграх і танцювальних паузах, не забуваючи при цьому уважно слідкувати за розвитком подій у виставі.

Закінчився тиждень заходами, присвяченими святкуванню Масляної. На городян чекала театралізована програма «В гості до Масляної», святковий концерт, майстер-класи з вишивання і аплікації та смачні частування.

Неабияким яскравим дійством став запальний флешмоб, під час якого усі бажаючі мали змогу проявити свою майстерність у виконанні традиційного українського танцю та гуртом поводити хоровод навколо символу Масляної – Марени.