Студія естрадного вокалу “Звезда” ПК “Корабельний” – лауреат Обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix 2019»

Студія естрадного вокалу “Звезда” ПК “Корабельний” – лауреат Обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix 2019»
Молодша група студії естрадного вокалу “Звезда” (керівник Світлана Овсяннікова) ММПК “Корабельний” (директор Олексій Чебан) стала лауреатом ІІІ ст. Обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix 2019», заключний етап якого пройшов 2 червня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі (директор-художній керівник Артем Свистун).
Ініціатором проекту є МОЦНТ та КОР (директор, заслужена артистка України Наталія Баштова,); координаторами виступили: методист з вокального жанру, заслужений працівник культури України Галина Стрелецька та методист по роботі з дітьми та молоддю Вероніка Гаврилюк.
У фіналі свою творчість у двох номінаціях «Вокальне мистецтво» і «Декоративно-прикладне мистецтво» представили майже 100 найяскравіших і найталановитіших дітей з усієї Миколаївщини. Окрім чудових виступів учасників, на присутніх чекали різноманітні сюрпризи, майстер-класи з кераміки, живопису, аквагриму й художнього розпису пряників. Усі відвідувачі мистецького дійства відчули шалений вибух позитивних емоцій!
Студія естрадного вокалу “Звезда” виступила у категорії “Ансамблі”,  виконавши пісню “Все на футбол”, пропагуючи цей масовий вид спорту.
Чудові костюми, яскраво створені образи чарлідерів, гарний вокал – усе це дозволило вибороти вокальній студії призове третє місце.
Дирекція ММПК “Корабельний” вітає учасників та керівника колективу Овсяннікову С. М. з вдалим виступом і дякує за творчість та незгасаючу любов до вокального мистецтва.