«Скіфська Одіссея»: у Муніципальній виставковій залі ММПКіМ відкрилася виставка робіт Володимира Бахтова

«Скіфська Одіссея»: у Муніципальній виставковій залі ММПКіМ відкрилася виставка робіт Володимира Бахтова

12 березня в Муніципальній виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв відкрилася виставка робіт відомого митця, заслуженого художника України, винахідника геліографіті Володимира Бахтова.

Володимир Олександрович   — видатний митець, ім’я якого відоме далеко за межами нашої країни. Твори художника зберігаються в Третьяковській галереї, Міністерстві культури України та Росії, Національному музеї Сербії, Дирекції виставок Спілки художників України, Національному художньому музеї , в колекції Берлінського інвестиційного банку, в приватних колекціях США, Греції, Італії, Німеччини, Бельгії, Франції.

Техніка офорту, у якій виконані представлені на виставці роботи, вимагає складних технологічних процесів. Офорт друкується з металічної форми, при цьому відтиск щоразу буде інакшим. «У жодному разі не можна помилятися, адже за недотримання процесів дошка буде зіпсована. У Миколаєві в такій техніці ніхто не працює», – додала модератор заходу Олександра Філоненко.

Більшість представлених офортів митець створив у 1981-1987 роках. «Тут і гарячий степ Причорномор’я, і ліси Гілеї, і казкові великі й малі ріки. Майже 30 років я живу в тій самій Ольвії, звідки почав свою подорож безіменний Одіссей з поеми Ліни Костенко»,  — розповів Володимир Бахтов.

Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що представлена виставка — це унікальний захід, де поєднуються поезія та живопис. Адже, як відомо, Володимир Бахтов став автором ілюстрацій нового видання книги Ліни Костенко «Скіфська Одіссея».

Експозиція діятиме до 21 березня. Запрошуємо всіх містян доторкнутися до прекрасного та унікального мистецтва.