«Скіфська Одіссея» онлайн» триває

«Скіфська Одіссея» онлайн» триває

Відео-зала Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру на каналі «Ютуб»  минулими вихідними запропонувала глядачам другу частину мистецького проекту «Скіфська Одіссея» онлайн», співорганізатором якого є управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

До обговорення поеми Ліни Костенко «Скіфська Одіссея», нове видання якої проілюстроване творами нашого земляка – художника Володимира Бахтова, цього разу долучилися фахівці і науковці з історії та філології. Учасниками захоплюючої зустрічі стали старші викладачі МНУ ім. В.О. Сухомлинського, археологи Кирило Горбенко та Олександр Смирнов, головний бібліотекар відділу обслуговування користувачів ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Ірина Загреба і кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології та міжкультурної комунікації факультету філології ЧНУ ім. Петра Могили Наталія Лебединцева. Для перегляду відеозапису радимо перейти за посиланням http://www.theatre.org.ua/news/skifska-odisseya-druga-chastyna-onlajn/  .

Вже за тиждень артисти театру подарують всім шанувальникам історії, літератури  і театру онлайн-зустріч з героями поеми, ожививши художні образи у сценічному прочитанні. Тож слідкуйте за нашими повідомленнями.