«Шлюб за добу»: у Палаці урочистих подій відсвяткували п’ятирічний ювілей проєкту

«Шлюб за добу»: у Палаці урочистих подій відсвяткували п’ятирічний ювілей проєкту

13 січня у Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій відзначили п’яту річницю проєкту «Шлюб за добу». Сьогодні він існує завдяки плідній співпраці закладу з територіальними органами юстиції на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №502-р «Про запровадження реалізації пілотного проєкту щодо державної реєстрації шлюбу». Таким чином 5 років тому було покладено старт, і у Палаці щастя зареєстрували перший шлюб. Того зимового дня подружжям стали громадянин України та громадянка США, а оскільки реєстрація припала на Свято Маланки, яскравим подарунком для молодят став обряд щедрування від артистів Молодіжного народного театру «СТУК».

За 5 років плідної співпраці Палацу із Заводським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Миколаєві шлюб за добу зареєстрували понад 1760 пар, і попит на послугу триває. У день ювілейного свята з’явилося чотири нові сім’ї, дві з яких – за участю іноземних громадян. Державну реєстрацію шлюбів провела Тетяна Молчанова – головна спеціалістка Заводського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Миколаєві. Під час святкових урочистостей молодят привітали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Георгій Решетілов, а також заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Роман Возняк. Святкового настрою також додали творчі вітання з побажаннями щастя і добробуту молодим сім’ям від учасників ансамблю пісні «Чорноморці» під керівництвом заслуженої артистки України Олени Бєлоусової Обласного палацу культури та Анни Кожурової, керівниці ансамблю «Мальви» Палацу урочистих подій.

Вітаємо директорку Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій Людмилу Бондар та її колег із успішною реалізацією проєкту! Зичимо наснаги у такій благородній справі – єднати людські серця!