«Шлях до мистецьких звершень»: у виставковій залі ММПКіМ відкриється виставка студентських робіт

«Шлях до мистецьких звершень»: у виставковій залі ММПКіМ відкриється виставка студентських робіт

04 лютого о 17:00 у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв відбудеться відкриття виставки «Шлях до мистецьких звершень». До уваги поціновувачів будуть представлені роботи студентів Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Головною метою проєкту є збереження та відродження традиційного декоративно-прикладного мистецтва України та популяризація художньої освіти на Миколаївщині.

У експозиції демонструватимуться вироби з художнього різьблення деревини, ткацтва, вишивки, кераміки, батика, гобелена, витинанки тощо. Твори з образотворчого мистецтва занурять глядачів у дивовижний світ живопису, художнього розпису та графіки. Куратори проєкту – наставники студентів, викладачі, які є активними членами Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України. 

Виставка працюватиме з 04 по 13 лютого 2022 р. Експозиція супроводжуватиметься також й іншими культурно-мистецькими заходами від вихованців Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв:

05 лютого о 15:00 – концерт лауреата обласних та всеукраїнських конкурсів ансамблю народних інструментів «Бандура плюс», керівник Марина Добровольська.

06 лютого о 15:00 – концерт «Ой, як було зпрежди віко» лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів гурту народної пісні «Зорецвіт», керівник Надія Жадик.

06.02.2022 р. о 12.00 – концерт лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів оркестру народних інструментів «Південна рапсодія, керівник Ольга Комінарець.

Заходи проходитимуть із дотриманням усіх карантинних вимог.

Бажаючих чекають за адресою: вул. Нікольська, 54 (вхід з вул. Соборної).