Шановні миколаївці!

Шановні миколаївці!
Наступним повідомляємо, що на даний момент у Дитячій школі мистецтв №3 м. Миколаєва відсутній директор школи. Обов’язки директора тимчасово виконує завуч школи. У зв’язку з тим, що у закладах мистецької освіти законодавством України не передбачено проведення обрання директора на конкурсній основі, керівник призначається шляхом укладання контракту.
При призначенні директорів Дитячої музичної школи №1 ім. М.А.Римського-Корсакова та Дитячої школи мистецтв №2 попередньо проводилися збори трудових колективів, під час яких розглядалися питання щодо погодження кандидатур нових керівників закладів, заслуховувалися презентації кандидатів, шляхом таємного голосування з’ясовувалось, кому з кандидатів колективи надали перевагу.
З досвіду здійснення попередніх призначень керівників мистецьких шкіл, доводимо до відома всіх зацікавлених осіб, що наприкінці січня 2020 року відбудеться обговорення кандидатур на посаду директора Дитячої школи мистецтв №3 м. Миколаєва. Про місце, дату і час буде повідомлено додатково.