«Разом ми – сила…»: миколаївська поетка Наталя Простякова ініціювала творчі зустрічі з підопічними Міського центру соціального обслуговування

«Разом ми – сила…»: миколаївська поетка Наталя Простякова ініціювала творчі зустрічі з підопічними Міського центру соціального обслуговування

У жовтні розпочалася серія творчих зустрічей миколаївської поетки, керівниці любительського об՛єднання «Поетична Муза» ММПК «Корабельний» Наталі Простякової з підопічними відділень денного перебування Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час першого спілкування, що відбулося у Корабельному районі, мисткиня познайомила учасників зустрічі з шостою збіркою своїх віршів «Загублена весна». Книга була написана під час війни і вийшла в світ у День Незалежності України в 2022-му році. На сторінках збірки уклалося більше ста віршів про страшні часи воєнного лихоліття.

Сама Наталя Простякова у вступному слові зазначила: «Ця збірка не тільки про війну… Бо, як би там не було, все ж таки життя продовжується. Ми не перестали закохуватись, радіти, творити. Сьогодення зробило наші почуття більш справжніми, прозорими й навчило жити тут і зараз.

Мій фронт це щире слово, яким намагаюсь підтримати ближнього й наблизити нашу ПЕРЕМОГУ! Разом ми сила, міць духу та світла віра!».

Захід пройшов у приємній атмосфері дружнього спілкування. Живі історії віршів не залишили байдужими його учасників, відчувалась неймовірна підтримка кожного присутнього.

Наступного разу творча зустріч поетки відбудеться вже у листопаді з підопічними відділень денного перебування міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заводського району.

Разом – до Перемоги!