Пишаємося молодими фахівцями: бібліотекарка Олена Плакун стала лауреаткою Премії Кабінету Міністрів

Пишаємося молодими фахівцями: бібліотекарка Олена Плакун стала лауреаткою Премії Кабінету Міністрів

Миколаївська фахівчиня бібліотеки-філії для дітей №2 Олена Плакун стала лауреаткою Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові держави. Винагорода присуджена за активну участь у суспільній діяльності, активну громадську позицію, участь у самоорганізації населення під час воєнного стану.

Досвід роботи молодої спеціалістки у мережі дитячих бібліотек міста  до 10 років, і почесна державна нагорода увінчала плідну працю жінки у різних напрямах діяльності.

У 2021 році пані Олена взяла активну участь у реалізації проєкту «Інтерактивний простір «Казка», завдяки якому більше 20 діток з особливими освітніми потребами мали можливість отримати доступ до інформації, оволодіти навичками користування сучасними інформаційними технологіями.

Після початку російської збройної агресії, коли місто Миколаїв майже щоденно зазнавало ворожих обстрілів, молода жінка чергувала в бомбосховищі, допомагаючи переховуватись містянам, вела волонтерську діяльність, допомагала нужденним отримувати хліб та воду.

Нині Олена Плакун відновила роботу з дітками, що лишилися в місті, організовуючи для них корисне і цікаве дозвілля. Також фахівчиня проводить заняття з цифрової інтеграції для людей похилого віку, допомагає користуватися застосунком «Дія» та іншими електронними сервісами.

Колеги розповідають: «Багато разів доводилося спостерігати, як Олена спілкується з найвразливішими категоріями наших користувачів – людьми похилого віку, дорослими й дітками з інвалідністю. Щоразу з радістю відмічали її вміння душевно поспілкуватися з кожним, хто потребував її уваги».

Добрі справи Олени Плакун отримали багато вдячних слів від людей, з якими вона працювала. Її чуйність і добре серце, готовність допомогти є особливо цінними в тяжкий час випробування війною.

Вітаємо Олену Плакун із отриманням почесної нагороди! Шановна колежанко, нехай з роками ніколи не вичерпається джерело Вашого оптимізму, гуманності, уваги та любові до людей. Бажаємо світлого й цікавого майбутнього під мирним небом України!