«Промінь культури»: кращі миколаївські ЗМІ отримали відзнаку за висвітлення культурного життя міста

«Промінь культури»: кращі миколаївські ЗМІ отримали відзнаку за висвітлення культурного життя міста

03 лютого начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР Юрій Любаров у неформальній обстановці поспілкувався з журналістами місцевих засобів інформації, подякувавши їм за плідну співпрацю протягом 5 років. Під час брифінгу, що відбувся у затишній залі Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій, кращим «майстрам пера» були вручені пам’ятні відзнаки «Промінь культури» за якісне та професійне висвітлення культурного життя міста. Нагороду започатковано управлінням з питань культури та охорони культурної спадщини у 2022-му році, і першими її володарями у різних номінаціях стали 17 друкованих, телевізійних та інтернет-видань: пресцентр ММР, «Ніклайф», «Новости N», «Преступности.НЕТ», «Николаевские Вести», «Шиповник», «Корабелов-інфо», «Свідок-інфо», «0512», «Центр журналистских расследований», «Вечерний Никорлаев», «Южная правда», «МАРТ», «Суспільне», «Інше-ТВ», «НІС-ТВ» та Марія Дорохіна.

На захід завітав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, який зазначив, що за останніх 5 років відчутно підвищився рівень культурно-мистецьких заходів, що внесло хвилю оновлення у життя міста. «Планку, яку задав своїй команді Юрій Любаров, сьогодні варто утримати, адже вона базується на якості та професіоналізмі», – зауважив мер Миколаєва.

Друга частина заходу відбувалася у форматі діалогу, під час якого представники ЗМІ отримали відповіді на хвилюючі питання. Зустріч пройшла в атмосфері дружнього спілкування. Приємного настрою присутнім додавали музичні композиції від Романа Борисенка, виконані на панфлейті. Наприкінці заходу Юрій Любаров ще раз подякував журналістам за інформаційну підтримку соціокультурних проєктів, ініційованих управлінням, за увагу до творчості міських колективів, за плідну співпрацю заради розвитку культурного простору Миколаєва.