Миколаївський міський палац культури та урочистих подій

Миколаївський міський палац культури та урочистих подій – унікальний заклад культури, який вдало поєднує у своїй діяльності традиції та новації.

Більш як півстоліття щасливі наречені  єднають свої долі в ошатних залах Палацу щастя. Урочисті обряди «Одруження», «Ім’я наречення», «Золоте весілля» – родзинка Палацу урочистих подій. Вінтажний інтер’єр, професійні ведучі, живий музичний супровід – усе відповідає урочистості та важливості моменту. А проєкт «Шлюб за добу» дає можливість офіційної реєстрації шлюбу  у найкоротші строки.        Розташований в історичному центрі міста, Палац урочистих подій (колишня Громадська бібліотека 1894 року)  є чудовим місцем для  проведення камерних заходів: концертів та творчих зустрічей, святкування професійних та сімейних свят.

Традиційними стали такі  культурно-дозвіллєві  заходи,  як «Парад карапузів», «День народження міста – день народження моєї сім’ї»,  «Медовий місяць назавжди», «Благословіть жінку». Нові творчі ініціативи реалізовані в проєктах «Весільна ніч у палаці», «Різдвяні зірочки», «Вечір прем’єр».

«Палац збирає друзів» – під такою назвою відбуваються заходи для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю.

Змістовно та цікаво провести вільний час допоможе квест-кімната «Шерлок Холмс у пошуках нареченої». Захоплюючий сценарій та екскурсія по залах старовинної будівлі, яка нещодавно відзначила свій 125-річний ювілей,  з перших хвилин  занурюють  гравців  в атмосферу  таємниць і пригод.

Творчі колективи Палацу  виступають на різних сценічних майданчиках міста.

Муніципальний камерний оркестр (головний диригент –  Ільчук Н.О.) – це професійний  колектив, якому належить ідея підтримки обдарованих дітей  та популяризації класичної музики, що реалізована циклом концертів.

Також на базі закладу діють 6 клубних формувань:

  • струнний квартет MEZZO (учасники віком від 30 до 50 р.), керівник Скулімовський Г.В.;
  • вокальний ансамбль «Сленг»(учасники віком від 25 до 60 р.), керівник  Гмиря С.С.;
  • інструментальний ансамбль «Мальви» (учасники віком від  9 р. ), керівник   Кожурова А.М.;
  • вокальна студія (учасники віком від 18 р.), керівник Осадча В.В.;
  • клуб композиторів  Adlibitum (учасники віком від 18 р.), керівник Альбрехт Є.;
  • клуб шанувальників міста Миколаєва (учасники віком від 12 р.), керівник Парамонов Є.Ю.

Миколаївський палац культури та урочистих подій запрошує городян і гостей міста відсвяткувати найщасливіші миттєвості життя в унікальних будівлях пам’яток архітектури під крилом професійного та творчого колективу закладу.

У затишних залах старовинних Палаців Ви відчуєте справжню урочистість, побачите яскраве свято і відчуєте себе головними героями величного і незабутнього дійства.

Палац урочистих подій #свято кохання та творчості!

Інформація щодо платних послуг, які надаються Миколаївським міським палацом культури та урочистих подій:

Завантажити (PDF, 368KB)