Миколаївський міський палац культури та урочистих подій

Миколаївський міський палац культури та урочистих подій – унікальний заклад культури, який провадить свою діяльність в двох будівлях, що є пам’ятками архітектури ХІХ століття та розташовані за адресами: вул. Спаська, 44 («Громадська бібліотека 1894 року»), вул. Шевченка, 58 («Житловий будинок 1840 року»).

Палац  – пам’ятне місце для багатьох поколінь миколаївців, адже саме з його сходинок вони зробили крок у щасливе сімейне життя. Як і 50 років тому, молоді пари мають можливість провести урочисті обряди «Одруження», а  батьки – обряд «Ім’я наречення» новонародженої дитини, тут святкують “Золоті” та “Діамантові весілля”. Розташований в історичному центрі міста, Палац урочистих подій є чудовим місцем для  проведення камерних заходів: концертів та творчих зустрічей, святкування професійних та сімейних свят.

У 2017 році Палац урочистих подій першим в Миколаєві долучився до пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». Тож тепер молодята можуть зареєструвати шлюб у найкращих умовах та в найкоротші терміни.

Творчі колективи Палацу з успіхом виступають на різних сценічних майданчиках міста та мають своїх шанувальників, а любительські об’єднання згуртовують людей за спільними інтересами,  забезпечують їх вільне спілкування  та творчу самореалізацію.

Знаковими заходами, започаткованими Миколаївським міським палацом культури та урочистих подій є щорічні парад-конкурс «Парад карапузів», сімейні свята «Благословіть жінку!», «День народження міста – день народження моєї сім’ї», шоу-програма «Весільна ніч у палаці».

Значною подією у сфері музичного мистецтва міста стало проведення у 2018 році Миколаївського міського відкритого  фестивалю композиторського мистецтва «Вечір прем’єр».

Змістовно та цікаво провести вільний час допоможе квест-кїмната «Шерлок Холмс у пошуках нареченої», відкрита у квітні 2019 року у приміщенні за адресою: вул. Спаська,44. Захоплюючий сценарій та особлива атмосфера старовинної будівлі з перших хвилин  занурюють гравців  у світ таємниць і пригод.

На базі закладу працюють 8 клубних формувань, де до активного творчого процесу з метою особистого розвитку, розкриття творчих здібностей можуть долучитися всі бажаючі городяни міста:

  • професійний колектив – муніципальний камерний оркестр, головний диригент –  Ільчук Н.О.;
  • струнний квартет MEZZO (учасники віком від 30 до 50 р.), керівник Скулімовський Г. В.;
  • народний вокальний ансамбль «Сленг» (учасники віком від 25 до 60 р.), керівник  Гмиря С.С.;
  • інструментальний ансамбль GUITARISSIMO (учасники віком від 18 до 25 р.), керівник Гриненко С. М.;
  • інструментальний ансамбль «Мальви» (учасники віком від  9 р. ), керівник  Кожурова А. М.;
  • вокальна студія (учасники віком від 18 р.), керівник Осадча В.В.;
  • клуб композиторів – аматорів Ad libitum (учасники віком від 18 р.), керівник Широкова З.В.;
  • клуб шанувальників міста Миколаєва (учасники віком від 12 р.), керівник Парамонов Є.Ю.

Миколаївський міський палац культури та урочистих подій запрошує городян і гостей міста відсвяткувати найщасливіші миттєвості життя в унікальних будівлях пам’яток архітектури під крилом професійного та творчого колективу закладу.

Організатори неодмінно врахують Ваші особисті побажання: проведуть обряд з елементами національних традицій або ж європейський варіант шлюбної церемонії, використають Вашу улюблену музику тощо.

У затишних залах старовинних Палаців Ви відчуєте справжню  урочистість, побачите яскраве свято і відчуєте себе головними героями величного і незабутнього дійства.

Палац  урочистих подій  #свято кохання та творчості!

Інформація щодо платних послуг, які надаються Миколаївським міським палацом культури та урочистих подій:

Завантажити (PDF, Невідомий)