Дитяча музична школа №1

Дитяча музична школа №1 ім. Миколи Андрійовича Римського–Корсакова  –  одна з найстаріших музичних шкіл півдня України.  Школа впроваджує в навчально–виховний процес сучасні інноваційні методики, плідно працює та розвивається за наступними напрямками: навчально–методична робота, фестивально–конкурсна,  музично–просвітницька та концертна діяльність.

У 2017 році за вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм заклад нагороджено Почесною грамотою Міністерства культури України; у 2018 році Міністерство культури України, директорат  мистецької освіти нагороджує школу Дипломом учасника пілотного проєкту з упровадження освітніх програм в мистецьких школах; у 2017 році школа отримує Диплом управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації за І місце в обласному огляді–конкурсі “Школа року 2017”; а у 2020 році командування та особовий склад 19 полку Національної гвардії України оголосило подяку за увагу, підтримку та допомогу в організації дозвілля військовослужбовців.

В школі працюють 6 відділів:

– фортепіанний (зав. відділом Дудник І. О., термін навчання 6 – 8 років);

– струнно–смичковий (зав. відділом Селіванова О. А., термін навчання 6–8 років);

– сольного співу (зав. відділом Хазанова Т. О., термін навчання 6–8 років);

– народно–духових інструментів (зав. відділом Ігнатовська І. М., термін навчання 5–6 років);

– музично–теоретичних дисциплін  (зав. відділом Бешляга У.О.);

– загальних дисциплін (зав. відділом Чубенко Т. І.).

 

Школа надає освітні послуги за 14 спеціальностями: фортепіано, скрипка, віолончель, сольний спів, бандура, баян, акордеон, домра, гітара, балалайка, флейта, кларнет, саксофон, ударні інструменти.

 

Під керівництвом талановитих, палаючих любов’ю до дітей та музики педагогів, у школі плідно працюють 11 творчих колективів:

 •  хор старших класів (керівник.Хазанова Т.О. );
 •  хор молодших класів «Доремідошка»  (керівник.Завацька О.Ю);
 •  оркестр народних інструментів (керівник  Ігнатовська І.М.);
 •  ансамбль скрипалів молодших та старших класів (керівник Скулімовський Г.В.);
 • вокальний ансамбль старших класів (керівник Хазанова Т.О.);
 • вокальний ансамбль молодших  класів «Сонцеграй » (керівник  Завацька О.Ю.);
 • ансамбль флейт (керівник Стешенко П.М.);
 • ансамбль домристів старших класів (керівник Ігнатовська І.М.);
 • ансамбль дерев’яних духових інструментів (керівник Чорний В. М.);
 • ансамбль ударних інструментів (керівник Ринда І. А.);
 • камерний ансамбль (керівник Стешенко П.М.);
 • ансамбль віолончелістів (керівник Валяренко В. О.);
 • ансамбль бандуристів (керівник Горбатюк Т. В.).

Також створені  малі ансамблеві  форми: фортепіанні дуети, дует акордеоністів, вокальний дует.  Усі колективи беруть участь у звітних концертах відділів та школи, шефських концертах, їх виступи висвітлюються у пресі та на  Миколаївському телебаченні.

З 2004 р., за підтримки управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Дитячою музичною школою № 1 започатковано щорічний Міський конкурс «Юні піаністи» для учнів молодших класів (6 – 10 років).

Протягом років існування школа пишається своїми вихованцями – призерами, лауреатами, дипломантами конкурсів та фестивалів міжнародного, державного та міського рівнів. Талановиті учні через деякий час повертаються до закладу вже викладачами. 80% викладачів школи – колишні її випускники.

В ДМШ №1 ім. М.А. Римського–Корсакова працюють викладачі  небайдужі до дітей. Радіти,  працювати, долати труднощі, перемагати та  святкувати їм допомагає  МУЗИКА .

Ласкаво запрошуємо  талановитих, творчих дітлахів та їхніх батьків до Першої  Музичної  Школи!