Дитяча музична школа №1

Дитяча музична школа №1   –  одна з найстаріших музичних шкіл півдня України.  Школа впроваджує в навчально–виховний процес сучасні інноваційні методики, плідно працює та розвивається за наступними напрямками: навчально–методична робота, фестивально–конкурсна,  музично–просвітницька та концертна діяльність.

У 2017 році за вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм заклад нагороджено Почесною грамотою Міністерства культури України; у 2018 році Міністерство культури України, директорат  мистецької освіти нагороджує школу Дипломом учасника пілотного проєкту з упровадження освітніх програм в мистецьких школах; у 2017 році школа отримує Диплом управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації за І місце в обласному огляді–конкурсі “Школа року 2017”; а у 2020 році командування та особовий склад 19 полку Національної гвардії України оголосило подяку за увагу, підтримку та допомогу в організації дозвілля військовослужбовців.

В школі працюють 5 відділів:

– фортепіанний (зав. відділом Безроднова І.Ю.);

– орекстровий (зав. відділом Валяренко В. О.);

– сольного співу (зав. відділом Нестеренко В.В.);

– народних інструментів (зав. відділом Ігнатовська І. М.);

– музично–теоретичних дисциплін  (зав. відділом Кметь А.М.);

 

Школа надає освітні послуги за 13 спеціальностями: фортепіано, скрипка, віолончель, сольний спів, бандура, баян, акордеон, домра, гітара, флейта, кларнет, саксофон, ударні інструменти.

 

Під керівництвом талановитих, палаючих любов’ю до дітей та музики педагогів, у школі плідно працюють 10 творчих колективів:

  •  хор старших класів (керівник Нестеренко В.В.);
  •  хор молодших класів «Доремідошка»  (керівник Завацька О.Ю);
  •  ансамбль народних інструментів (керівник  Ігнатовська І.М.);
  •  ансамбль скрипалів (керівник Васильцов О.Д.);
  • вокальний ансамбль старших класів (керівник Нестеренко В.В.);
  • ансамбль флейт (керівник Стешенко П.М.);
  • ансамбль дерев’яних духових інструментів (керівник Чорний В. М.);
  • ансамбль віолончелістів (керівник Валяренко В. О.);
  • ансамбль бандуристів (керівник Горбатюк Т. В.).
  • ансамбль гітар (керівник  Ігнатовська І.М.).

Також створені  малі ансамблеві  форми: фортепіанні дуети, дует флейт, вокальний дует.  Усі колективи беруть участь у звітних концертах відділів та школи, шефських концертах, їх виступи висвітлюються у пресі та на  Миколаївському телебаченні.

З 2004 р., за підтримки управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Дитячою музичною школою № 1 започатковано щорічний Міський конкурс «Юні піаністи» для учнів молодших класів (6 – 10 років).

Протягом років існування школа пишається своїми вихованцями – призерами, лауреатами, дипломантами конкурсів та фестивалів міжнародного, державного та міського рівнів. Талановиті учні через деякий час повертаються до закладу вже викладачами. 80% викладачів школи – колишні її випускники.

В ДМШ №1  працюють викладачі  небайдужі до дітей. Радіти,  працювати, долати труднощі, перемагати та  святкувати їм допомагає  МУЗИКА .

Ласкаво запрошуємо  талановитих, творчих дітлахів та їхніх батьків до Першої  Музичної  Школи!