Дитяча художня школа м. Миколаєва

Дитяча художня школа – це заклад високого художньо-естетичного рівня, який має свою історію, свої багаторічні традиції, здобутки, своє особисте творче обличчя.

На навчання до школи приймаються талановиті діти  у віці 10-11 років, які успішно здали вступні іспити в ДХШ. Дати проведення іспитів встановлюються адміністрацією школи на початку травня.

          Основні учбові дисципліни: рисунок, живопис, композиція, скульптура,  художня обробка дерева і дизайн, історія образотворчого мистецтва. Термін навчання 4 роки.

          Також, школа надає платні освітні послуги у групах раннього естетичного розвитку для дітей віком від 5 років.

Дитяча художня школа веде активну виставкову діяльність. Постійно бере участь у виставках та конкурсах дитячої творчості міжнародного, всеукраїнського та міського рівнів,  інтернет-конкурсах, міських культурних заходах, благодійних акціях.

Свою творчу діяльність викладачі та учні школи популяризують і за стінами учбового закладу. Так, на загальноміських культурно-масових заходах можна взяти участь в майстер-класах, які проводять викладачі школи як особисто, так і разом зі своїми учнями.

У 2016 році колектив закладу успішно презентував архітектурний проект «Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській 23/1 під Дитячу художню школу». Для цієї акції викладачі та учні на стіні шкільного двору зробили розпис «Античне свято». А у 2017 році творчим колективом ДХШ були зроблені 2 розписи на подвір’ях житлових будинків міста.

В закладі особлива увага приділяється професійній орієнтації учнів. Щорічно учні школи вступають в найкращі вищі навчальні заклади мистецького напрямку України. Тільки за останні 3 роки практично кожен другий випускник ДХШ став студентом цих закладів. В останній час також зростає інтерес випускників до творчих мистецьких закладів країн Європи та США. З 2011 р. у навчальні заклади за межами України вступили 16 випускників школи.

Дитяча художня школа запрошує юних художників приєднатись до творчого, сучасного учбового процесу і знайти свою стежинку у світ мистецтва. Професійний викладацький склад закладу неодмінно Вам у цьому допоможе!