Миколаївський міський палац культури «Корабельний»

Діяльність Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» спрямована на  задоволення  культурних  потреб різних верств населення, збереження національної культурної спадщини, створення умов дозвілля, забезпечення подальшого зростання ролі духовної сфери у житті суспільства.

Кожного року клубні формування, любительські об’єднання та клуби за інтересами беруть активну участь у понад 40 фестивалях, конкурсах, оглядах, змаганнях, турнірах, семінарах-практикумах, творчих лабораторіях тощо різного рівня. За роки існування ПК «Корабельний» став надійною платформою для організації й проведення фестивалів, конкурсів всеукраїнського, обласного, міського та регіонального рівнів: «Пісні наших батьків», «Миколаїв об’єднує таланти», «Dance day», «Перлина Прибужжя», «Art-mix», «Миколаївська осінь», «Сузір’я талантів», «Зорепад», «Битва хорів», «Бахтале збирає друзів», фестиваль дружин юних пожежних-рятівників, «Кубок Прибужжя – RISING STARS», «Лиманські зорі» тощо.

Дирекцією закладу культури налагоджена тісна партнерська співпраця з військовими частинами Миколаївського гарнізону, для військовослужбовців яких проводяться виїзні концерти, урочисті заходи, зустрічі з метою надання шефської допомоги і здійснення національно-патріотичного виховання серед дітей та молоді.

Палац культури «Корабельний» здійснює свою основну діяльність спрямовану на консолідацію  і розвиток української нації, проведення свят за народним календарем і відзначення пам’ятних дат, сприяння пропаганді здорового способу життя, формування художніх та естетичних смаків, розвитку пріоритетних напрямків народної художньої творчості і аматорського мистецтва.

Творчі колективи  палацу культури побували на сценах та сценічних майданчиках Києва, Одеси, Харкова, Херсона, Южного Одеської області, Терибовлі Тернопільської області, гідно про себе заявивши на турнірах, змаганнях, фестивалях-конкурсах мистецтв міжнародного, всеукраїнського, регіонального рівнів.

На базі ПК «Корабельний» діє 34 клубних формування:

  • Народний вокальний ансамбль «Океаночка» (вівторок, четвер з 14 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.; субота з 12 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв), керівник Реутов С.Ф.;
  • Народний вокальний ансамбль «Вітовчани» (понеділок, середа, п’ятниця з 15 год.00 хв. до 21 год.00 хв.), керівник Стефанюк В.Й.;
  • Народний ансамбль циганської пісні і танцю «Бахтале» (понеділок, середа, п’ятниця з 15 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.;вівторок з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.) керівник Лесів І. С., Юрковський В.О.;
  • Народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія» (понеділок, середа, п’ятниця з 16 год. 00 хв. до 22 год. 00 хв.), керівник Крижановський Ю.М.;
  • Зразковий ансамбль бально-спортивного танцю «Улыбка»(понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 16 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.;  субота з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.), керівник Заборовська О.М.;
  • Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (понеділок, середа, п’ятниця з 17 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.; вівторок, четвер з 16 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.; субота з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.), керівник Кобельчук Н. М.;
  • Зразковий ансамбль танцю «Водограй» (понеділок, вівторок, середа, четвер з 14 год. 30 хв. до 19 год. 00 хв.), керівник Чебан С. В.;
  • Аматорський театр М. О. Троянова (вівторок, п’ятниця з 14 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.; неділя з 10 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.), керівник Герман Т.А.;
  • Аматорська студія естрадного вокалу «Звезда» (понеділок, вівторок, четвер з 14 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.), керівник Овсяннікова С.М.;
  • Аматорська циркова студія (вівторок, неділя з 15 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв.; субота з 09 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв.) керівник Калєдін М.А.;
  • Студія кавказького танцю «Лєзгінка» (вівторок, четвер з 16 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.; субота з 11 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв.), керівник Калоєв З.С.;
  • Школа індійського танцю «Лакшмі» (понеділок, середа, п’ятниця з 15 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.), керівник Конончук Н. М.;
  • Школа східних єдиноборств традиційного окінавського карате (понеділок, середа, п’ятниця з 16 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.), керівник Кузнєцов С. Л.;
  • Любительське об’єднання студія естетичної гімнастики «Flowers»(вівторок, четвер з 16 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.; субота з 15 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.; неділя з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.), керівник  Гайдар Д. В.;
  • Любительське об’єднання естрадного співу «Унісон» (понеділок-четвер з 14 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.; п’ятниця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.; субота з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.), керівник Єрохіна Т.М.;
  • Театр мініатюр «КУ-МЕ-ДІЯ» (вівторок, четвер з 15 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.), керівник Єршова Т.П;
  • Любительське об’єднання  «Автомобіліст» (понеділок, середа, п’ятниця з 18 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.), керівники  Звєрєв А. Р.,  Миронов В. А.;
  • Любительське об’єднання ДЮПР «Блискавка» (понеділок, п’ятниця з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.), керівник Грачова І. М.;
  • Любительське об’єднання народної творчості «Чарівниця» (вівторок, четвер з 15 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.), керівник Чайка Л. В.;
  • Любительське об’єднання народної пісні «Прибужаночка» (І, ІІ четвер місяця з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.), керівник Ковальчук  В. В.;
  • Клуб за інтересами «Козацький клуб родинних традицій» (неділя з 12 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. ), керівник Параскун А. І.;
  • Клуб за інтересами «Клуб козацьких національних бойових мистецтв» (неділя з 12 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.), керівник Параскун С. М.;
  • Клуб любителів шахів «Біла тура» (понеділок, четвер, субота з 11 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.), керівник Барибін А. Ф.;
  • Клуб за інтересами «Народні ремесла» (неділя з 12 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.), керівник Параскун А. І.;
  • Клуб за інтересами «Сучасна військова підготовка» (вівторок з 18 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.; середа, п’ятниця з 14 год. 00 хв. до 15 год. 30 хв.; неділя з 12 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. ), керівник  Параскун С. М.;
  • Школа акторської майстерності (середа, четвер з 17 год. 00 хв. до 18 год. 30 хв.), керівник Москалюк С. С.;
  • Любительське об’єднання колектив індійського танцю «Бхарат» (вівторок з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.; субота з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.), керівник Бородіна Ю. О.;
  • Школа циганського танцю «Ягорі» (вівторок з 17 год. 30 хв. до 19 год. 00 хв.), керівник Лесів І. С.;
  • Любительське об’єднання «Секція підводного спорту» (вівторок, четвер, субота з 16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.), керівник Кущ С. М.;
  • Любительське об’єднання гурт «Ріо», керівник Андрєєв О. О.;
  • Любительське об’єднання для дорослих «Пілатес і фітнес» (понеділок, середа, п’ятниця з 19 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.), керівник Гайдар Д. В.;
  • Любительське об’єднання гри на музичних інструментах «Музичний дивограй» (субота з 10 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.), керівник Реутов С. Ф.;
  • Любительське об’єднання народної творчості «Очумелые детки» (щосуботи та щонеділі з 12 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв. ), керівник Сербіна О. С.;
  • Любительське об’єднання «Театр Серця» (щовівторка й щосереди з 16 год. 00 хв.), керівник   Кифорук А.

Миколаївський міський палац культури «Корабельний» впевнено тримає вітрила у бурхливому океані творчості і запрошує до співпраці нових партнерів, друзів та палких шанувальників мистецтва!