Справжнє мистецтво надихає: близькі серцю пісні у концертній програмі «Музика кіно»

Справжнє мистецтво надихає: близькі серцю пісні у концертній програмі «Музика кіно»

У перший день літа в Євангелічно-лютеранській церкві Христа Спасителя відбувся концерт «Музика кіно», організований Миколаївським міським палацом культури та урочистих подій.

Ведуча заходу, директорка Палацу Людмила Бондар запросила гостей не лише насолодитися звуками улюблених мелодій, а й переглянути знайомі кадри з кінофільмів і спектаклів. У виконанні творчих колективів Палацу прозвучали як популярні, так і маловідомі музичні твори, написані до улюблених багатьма фільмів: «Червона рута», «Історія кохання», «Долина синіх скель», «Сутінки», «Куди він дінеться!», «Хатина дядька Тома», «Іграшка»», «Бережись автомобіля», «Циган».

Організатори концерту не оминули увагою і музику, написану до спектаклів і фільмів-опер (оперет). Партії героїв опер «Запорожець за Дунаєм» і «Наталка Полтавка», оперети «Перікола» пролунали у виконанні солістів вокальної студії Олексія Широкова, Наталі Чокової, Дарини Лелеко (керівник студії – Вікторія Осадча, концертмейстер – Ірина Азимова). До уваги слухачів були представлені і твори талановитого миколаївського композитора, музиканта Владислава Коршунова. У програмі прозвучав авторський твір «Матір», написаний для однойменного спектаклю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру (виконали Зоя Широкова (скрипка) та Єлизавета Альбрехт (фортепіано).

Деякі знайомі мелодії звучали зовсім по-новому, завдяки оригінальній композиторській інтерпретації Сергія Гмирі, керівника колективу «Сленг», та використання народного інструменту (бандури) для виконання сучасних хітів (керівник інструментального ансамблю «Мальви» ‒ Анна Кожурова).

Своїми творчими доробками з гостями свята поділилися лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів ‒ Гліб Кіндзерський та Анастасія Царикова (студія гітарного мистецтва GUITARISSIMO). Чудовим завершенням музичної програми стали композиції, професійно виконані Муніципальним камерним оркестром (керівник і диригент Наталя Ільчук).

У залі панувала тепла і затишна атмосфера. Істинно: справжнє мистецтво надихає й дарує  кращі відчуття!