Прихильникам інтелектуальних ігор: у Миколаєві поновлено засідання клубу любителів «Го»

Прихильникам інтелектуальних ігор: у Миколаєві поновлено засідання клубу любителів «Го»

Клуб любителів «Го», однієї з популярних настільних ігор в усьому світі, функціонує у Миколаєві з 2011-го року. У зв`язку із пандемією у засіданнях була зроблена пауза, і ось, нарешті, зустрічі гравців у Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького поновлено. Учасниками суботньої зустрічі були 12 гравців, четверо з них – «ветерани» клубу. За одним столом із миколаївцями сидів і президент Української Федерації «Го» Дмитро Яценко, який провів майстер-клас для новачків.

До речі, у різні часи кількість інтелектуалів – постійних відвідувачів миколаївського клубу – коливалася, але їх вистачало, щоб організовувати турніри та чемпіонати обласного та міського рівнів. «Ми проводили заняття й турніри з учнями 3-5 класів загальноосвітніх шкіл Миколаєва. На наші чемпіонати приїздили прихильники інтелектуальної гри «Го» з інших міст України: Одеси, Херсону й Києва. Двічі, а то й тричі на рік ми теж виїжджали грати до інших регіонів», – пригадує Олег Бабич, керівник Миколаївського клубу любителів «Го».

Друзі, якщо і ви маєте бажання дізнатися більше про найцікавішу гру у світі, стати учасником змагань, завітайте у вихідні дні до Центральної міської бібліотеки імені М.Л. Кропивницького.

На всіх бажаючих чекають за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.

Телефон для довідок (0512)30-24-96.