Правда про війну: бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує на творчу зустріч із Тамарою Горіха Зерня

Правда про війну: бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує на творчу зустріч із Тамарою Горіха Зерня

7 серпня Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує миколаївців і гостей міста на творчу зустріч із волонтеркою, письменницею, перекладачкою Тамарою Горіха Зерня (м. Київ). Захід організовано за ініціативи та сприяння ГО «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини».

Справжнє ім’я та прізвище жінки ‒ Тамара Дуда. Вона має журналістську освіту, досягла успіху в перекладацькій діяльності, від початку воєнних подій 2014 року активно займалася волонтерською справою в зоні АТО. Дебютний роман Тамари Горіха Зерня «Доця» вийшов влітку 2019 року у видавництві «Білка», за короткий час здобув прихильників серед читачів, а також був відмічений спеціальною відзнакою «ЛітАкцент року – 2019» й авторитетною премією «Книжка року ВВС-2019». Роман розповідає про події в Донецьку після окупації міста у 2014 році. Головна героїня ‒ донеччанка, волонтерка з позивним Ельф, життя якої змінилося з початком війни «переродженням гречкосія у воїна». Усі події книги основані на реальних історіях із життя.

Під час творчої зустрічі пані Тамара також представить нову книгу «Принцип втручання», написану нею в жанрі детектива і нещодавно презентовану на «Книжковому арсеналі-2021».

Шановні друзі, скористайтеся можливістю поспілкуватися з авторкою, придбати її книги та скласти свою особисту думку, чому книги Тамари Горіха Зерня стали сенсаціями.

Час та місце зустрічі: 7 серпня о 14:00, вул.  Потьомкінська, 143-а.

Ласкаво просимо!