Працівники ММПК «Корабельний» взяли участь у обласному онлайн-семінарі

Працівники ММПК «Корабельний» взяли участь у обласному онлайн-семінарі

3 листопада Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи було  проведено онлайн-семінар для керівників дитячих вокальних колективів області.

У заході навчально-практичного характеру взяли участь і працівники ММПК «Корабельний»:  Максим Коровай – заступник директора з культурно-масової діяльності і Світлана Овсяннікова –  керівниця студії естрадного вокалу «Звезда»

Вступне слово взяла  Наталя Баштова, директорка МОЦНТтаКОР, заслужена артистка України, яка повідомила про роботу закладів культури клубного типу в умовах карантину, зосередила увагу на побудові подальшої діяльності клубних закладів, установ.

Лекторками семінару  були: Галина  Стрелецька — провідна методистка з вокально-хорового жанру МОЦНТ та КОР, заслужена працівниця культури України, Лариса Столярова — директорка Дитячої музичної школи № 5, викладачка-методистка, керівниця дитячого хору, Наталя Лисогор — провідна методистка по роботі з дітьми та молоддю МОЦНТ та КОР. У ході семінару було розкрито наступні питання:

  • Виступи учасників дитячих культурно-мистецьких заходів.
  • Теоретично-практичне заняття: «Дистанційна робота керівників вокально-хорових колективів: репетиції та підготовка до конкурсних заходів».
  • Презентація плану роботи на 2021 рік.

Кожна з модераторок висловила свої думки щодо участі дитячих вокальних колективів у обласних конкурсах, фестивалях, оглядах вокального жанру.

Більш детально проаналізувала виступи Лариса Столярова., котра подякувала всім учасникам і керівникам, а також зробила акцент на допущених помилках під час виступів. Зокрема, надані чіткі рекомендації стосовно таких вокальних понять, як унісон, а-capella, модуляція, багатоголосся, діапазон, динаміка, фразування, чистота звуку, дисбаланс, інтернування, інтервал, дикція.

Загалом семінар пройшов конструктивно, злагоджено й динамічно з максимальною користю для його учасників.

Дякуємо організаторам і модераторам за чудово проведену роботу!