Поціновувачів історії рідного краю запрошують на презентацію книги про розвиток медичного обслуговування у Миколаєві

Поціновувачів історії рідного краю запрошують  на презентацію книги про розвиток медичного обслуговування у Миколаєві
18 квітня о 16:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А) відбудеться презентація книги «Nonnocere. Из истории первой больницы в Николаеве», в якій досліджується історія розвитку медичного обслуговування у Миколаєві.
Презентація відбудеться в рамках XVІІ виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга-2019». Зокрема, в книзі викладено події 150-річної історії Миколаївської лікарні (нині – міська лікарня №1) – першого лікувального закладу для городян. Над книгою працював колектив авторів: відомий миколаївський історик-краєзнавець, к.і.н. Володимир Щукін, завідувач відділенням інтенсивної терапії міської лікарні №1 Микола Замлинський, журналіст Аліна Кокошко. Видання містить рідкісні документи і світлини, які відображають діяльність лікарні з перших років її заснування і до сучасності. Книга вийшла друком у видавництві Ірини Гудим.
З розповідей і коментарів авторів книги присутні дізнаються цікаві факти про  облаштування лікарняної справи в Миколаєві з початку заснування міста і до сьогодення, про особливий статус нашого південного міста і як це позначилося на житті його мешканців. Це книга про людей найгуманнішої і найвідповідальнішої професії, які багато сил і років віддали служінню інтересам громади. Завдяки яким лікарня ні на день не припиняла працювати і допомагати миколаївцям у нелегкі часи громадянської та Другої світової війн, різних політичних та соціальних негараздів.
Запрошуємо на зустріч з авторами книги «Nonnocere. Из истории первуй больницы в Николаеве» усіх небайдужих до історії рідного краю.