Поет Олександр Мачула презентував поетичну збірку «Пісня соколина»

Поет Олександр Мачула презентував поетичну збірку «Пісня соколина»

24 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася творча зустріч з поетом Олександром Мачулою, на якій було презентовано поетичну збірку «Пісня соколина». Захід відбувся в рамках засідання мовно-історичного клубу.

«Пісня соколина» четверта книга Олександра Мачули за останні два роки, що вийшла у видавництві «Іліон» у 2017 році. Вона віддзеркалює уподобання та основні риси характеру автора, який пише про те, що його хвилює, що вважає важливим для себе, своїх рідних, близьких і суспільства в цілому. Твори поета вдало відображають його погляди на минуле, сьогодення і майбуття. Крім того, нестандартні погляди Олександра на широке коло життєвих питань знайшли своє відображення у ліричних віршах на громадянську, військову, любовну тематику і творах філософського та гумористичного характеру. В цій книзі значна увага приділяється питанням віри і релігії.

Поет дуже любить і шанує свою родину, і тому кожна його збірка присвячена найріднішим людям. Свою першу збірку «Осінній дебют» Олександр присвятив своїй мамі, другу «Мачулівські усмішки» – батькові, третю «Срібні струни душі» –  своїй єдиній сестрі, а збірка поезій «Пісня соколина» присвячена його трьом синам.

Поціновувачі поезії отримали змогу зачитати свої улюблені твори Олександра Мачули, а також насолодитися громадянською та патріотичною лірикою поета у його власному виконанні. На зустрічі виступили голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України  Віра Марущак, керівник видавництва «Іліон» Анна Румянцева, літературознавець Інна Береза, поетеса Галина Запорожченко, товариш автора Ігор Вишневський та молодший син поета Андрій. Поет і літературознавець Леонід Ржепецький зачитав написаний ним вірш-присвяту Олександру Мачулі та подарував автору свою книгу.