Подарунок своїми руками: Людмила Чайка провела майстер-клас напередодні Дня всіх закоханих

Подарунок своїми руками: Людмила Чайка провела майстер-клас напередодні Дня всіх закоханих
13 лютого, напередодні Дня Святого Валентина, у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» відбулася персональна виставка робіт народної умілиці, керівника любительського об’єднання народної творчості «Чарівниця» Людмили Чайки.
У рамках заходу було проведено майстер-клас з виготовлення сердечок ‒ «валентинок» та інших виробів декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлення яких передбачало використання техніки газетоплетіння (більш відомого як лозоплетіння).
До творчої майстерні приєдналися усі охочі, зокрема діти-інваліди з громадської організації «Миколаївське міське об’єднання родин з особливими дітьми та інвалідів-дитинства “Усмішка дитини”» разом з батьками, а також представники Миколаївського ЗЗСО №33.
Під час навчально-практичного заняття модератор зустрічі Людмила Чайка розповіла учасникам про цю чудову техніку, технологію виготовлення робіт, продемонструвала свої роботи. Діти й дорослі залюбки власноручно крутили газети в трубочки, з яких потім за власною уявою створювали шедеври декоративно-прикладного мистецтва. 
Усі учасники майстерні залишилися задоволеними і з радістю забрали свої вироби, щоб у свято подарувати їх своїм близьким.