Подарунки, привітання та хороший настрій: Кульбакінський БК відзначив своє 20-ти річчя

Подарунки, привітання та хороший настрій: Кульбакінський БК відзначив своє 20-ти річчя
2 жовтня на честь свого 20-ти річчя Кульбакінський будинок культури організував святковий концерт. Програма заходу була насичена живою музикою, театральними сценами, різмаїттям вокальних і хореографічних номерів, які чергувалися з привітаннями від почесних гостей з адміністрації Корабельного району, управління з питань культури та охорони культурної спадщини, Міського методичного центру клубної роботи і колег. Окрім цього, з вітальним словом завітали представники авіаремонтного заводу НАРП, за сприянням якого і було збудовано осередок культури.
Вже традиційно творчі колективи тішили гостей якісною та цікавою концертною програмою. Навіть найменші ансамблі та колективи людей поважного віку подарували відмінне задоволення глядачам, а ті у свою чергу відповіли їм оплесками і як завжди аншлагом.
В ході свята особливу подяку висловлювали Зої Олександрівні Чвіль, яка була директором закладу до нинішнього керівника – Жупанова Ігоря Петровича. Вона багато років вкладала душу та сили в розвиток Будинку культури, докладала максимум зусиль для його розвитку та творчих злетів. Зараз на посту очільника її змінив Ігор Жупанов, який перейняв досвід Зої Олександрівни та активно взявся за продовження багаторічної праці своєї попередниці.
Творчий колектив Кульбакінського будинку культури дякує усім гостям за теплі привітання та подарунки і обіцяє не зупинятись на досягнутому, розвиватись та творчо зростати щодня.