Пісенний вінок «Зоряниці»: миколаївці підкорюють терена України

Пісенний вінок «Зоряниці»: миколаївці підкорюють терена України

Минулі вихідні стали багатими на здобутки для народного хорового колективу «Зоряниця» ММПК «Молодіжний» і керівниці хору, заслуженої працівниці культури України Вікторії Максимчук.

5 червня один із кращих хорів Миколаєва взяв участь у ІІІ Усеукраїнському фестивалі-конкурсі народного хорового мистецтва ім. Івана Сльоти «А льон цвіте», що зібрав співоче братство у місті Житомирі. Це традиційний форум прихильників українського фольклору, який відбувся у форматі LIVE. Для наших виконавців приємне хвилювання увінчалося нескінченною радістю від вдалого виступу, оціненого журі дипломом другого ступеня.

Наступного дня «Зоряниця» завітала до селища Пирогово, що під Києвом. Там, серед старовинних садиб Національного музею народної архітектури та побуту України, миколаївські хористи спільно зі столичним фольклорним ансамблем народної пісні та побутового танцю «Громиця» презентували концертну програму «В пісенному вінку». Творчий проєкт відбувся за ініціативи Вікторії Максимчук. Неповторна за колоритом енергетика архітектурно-ландшафтного комплексу під відкритим небом, прекрасні хорові співи, дружній обмін досвідом зарядили учасників мистецького дійства неймовірними враженнями. Новий проєкт видався вдалим і відкрив можливості для подальшого творчого спілкування.

Вітаємо «Зоряницю» та пані Вікторію з заслуженою перемогою! Бажаємо насиченого творчого життя та нових плідних ідей і надалі!