Підтримка ментального здоров’я: ЦМБ для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка розпочала спільний проєкт з Humaniti&Inclusion (HI)

Підтримка ментального здоров’я: ЦМБ для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка розпочала спільний проєкт з Humaniti&Inclusion (HI)

25 та 26 червня у ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка, у межах спільного проєкту з Humaniti & Inclusion (HI), відбулись психологічні тренінги для підлітків.

Це друге й третє заняття з циклу, що загалом складають 5 сесій, покликаних підтримати ментальне здоров’я миколаївських хлопчиків і дівчаток.

Проєкт стартував 18 червня. Під час перших трьох занять підлітки за допомогою тренерів міжнародної гуманітарної організації вже навчилися долати внутрішні перешкоди, спілкуючись з однолітками, долучатися до командної справи, робити акцент на позитивних емоціях. Спілкування проходить в інтерактивній формі, присутнім пропонуються цікаві творчі завдання, що допомагають розкрити внутрішній світ юних миколаївців.

Наступні зустрічі відбудуться в липні й будуть присвячені темам «Самооцінка» й «Я та інші».

Незабаром планується набір до наступної групи. Слідкуйте за оголошеннями!

Підтримка ментального здоров’я наших дітей в умовах війни ˗ найважливіший внесок у майбутнє! Зробімо цю потрібну справу вчасно й спільними зусиллями!

Довідка

Humanity & Inclusion – міжнародна неурядова організація, що надає допомогу в ситуаціях з подолання бідності, конфліктів і катастроф.

Через російську збройну агресію вона розпочала свою роботу у багатьох містах України, зокрема у Миколаєві. Враховуючи сьогоденні виклики, пріоритетним є комплексний підхід: психосоціальна підтримка, фізична реабілітація, гігієнічні набори, грошова допомога тощо.