Підсумки проведення Молодіжного фестивалю – конкурсу презентацій країн Євросоюзу

20 травня ввечері на Соборній площі відбулася церемонія нагородження переможців та найактивніших учасників Молодіжного фестивалю – конкурсу презентацій країн Євросоюзу.

В рамках конкурсу молодь міста представляла весь колорит та культуру країн Європи в трьох номінаціях: Європейська хода, фотозони на Соборній площі у стилі країн Євросоюзу та презентація на сцені у форматі «Наше бачення Євробачення».

По кожній номінації протягом дня працював окремий склад журі, де були свої критерії оцінювання.

Серед 28 – и команд-учасниць було обрано переможців в усіх номінаціях та вікових категоріях: школи та гімназії, коледжі та заклади профтехнічної освіти, Виші (університети, інститути).

У номінації «Європейська хода» переможцями стали:

  • Миколаївська гімназія № 4, Словаччина (вікова категорія – загальноосвітні навчальні заклади міста);
  • Коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Угорщина (вікова категорія – коледжі та заклади профтехнічної освіти);
  • Відокремлений підрозділ «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», Болгарія (вікова категорія – виші навчальні заклади міста.

У номінації «Фотозона» переможцями стали:

  • Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 Миколаївської міської ради Миколаївської області, Естонія (вікова категорія – загальноосвітні навчальні заклади міста);
  • Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету, Данія (вікова категорія – коледжі та заклади профтехнічної освіти);
  • Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія», Великобританія (вікова категорія – виші навчальні заклади міста).

У номінації презентація країни «Наше бачення Євробачення» переможцями стали:

  • Миколаївська гімназія № 41 Миколаївської міської ради, Бельгія (вікова категорія – загальноосвітні навчальні заклади міста);
  • Миколаївський коледж культури і мистецтв, Італія (вікова категорія – коледжі та заклади профтехнічної освіти);
  • Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Іспанія (вікова категорія – виші навчальні заклади міста).

Окрім призових місць також учасників  було відзначено і спеціальними призами. Так, асоціація туристичного бізнесу «Відродження» подарувала студентам Миколаївського коледжу культури і мистецтв 15 путівок для відпочинку в с. Коблево.

Компанія «Київстар» відзначила учнів Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради, нагородивши їх сертифікатом на суму 8000 грн.

Окрім цього 6 – ма електронними планшетами було відзначено шість найактивніших учасників  фестивалю – конкурсу презентацій країн Євросоюзу. Три планшети було вручено від Почесного консула Словацької республіки Музалева Михайла Вікторовича, ще трьома планшетами було нагороджено від ТОВ «Ніка – Тера».

Володарями гран-прі, переможцями конкурсу за підсумками оцінок усіх трьох номінацій стали студенти коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, які представляли Угорщину. Подарунком для переможців став сертифікат на суму  10 тис. гривень, який вручив Миколаївський міський  голова Олександр Сєнкевич.