Підкорюємо світові концертні майданчики: яскраві виступи учнів ДМШ №3

Підкорюємо світові концертні майданчики: яскраві виступи учнів ДМШ №3

Сміливі творчі заявки учнів Дитячої музичної школи №3 за кордоном! Талановита молодь, яка тимчасово перебуває вдалині від Батьківщини, бере активну участь у творчих проєктах, демонструючи свої вміння і навички. Серед найяскравіших цьогорічних виступів:

26 лютого Віра Жданова, учениця 3 класу фортепіанного відділу (викладач Фісюн Г.Г.), у шведському місті Стокгольм взяла участь у концерті, присвяченому річниці незламності України. Із вихованців музичних шкіл до програми концерту була допущена лише дівчинка з Миколаєва. Твір Мелоді Бобер «Зимовий вітер» Віра виконала відмінно ‒ на одному рівні з іншими дорослими музикантами-професіоналами.

28 березня Ніколь Крас, учениця 1 класу фортепіанного відділу (викладач Фісюн Г.Г), виступила на сцені консерваторії португальського міста Фатіма. Твір Вільяма Гіллока «Фламенко» у виконанні дівчинки зірвав бурхливі оплески. Присутні були здивовані, коли дізналися, що маленька виконавиця вивчає музичні дисципліни дистанційно.

15 квітня учень 2 класу вокально-хорового відділу Дмитро Кіона (викладач Козачук В.В.) сольно виступив на концерті «MUSIK KANN HEILEN» у німецькому місті Мангейм . На сцені заходу Діма виконав пісню Лесі Горової «Зима». Крім оплесків глядачів для Дмитрика цей виступ запам’ятається ще й тим, що його ім’я вперше було заявлене на афіші концертної програми міжнародного рівня!

21 квітня Юрій Манзюк ‒ учень 7 класу (викладач Антифеєва І.О.) ‒ був запрошений до прямого ефіру ірландського радіо, де запропонував до уваги слухачів український романс ‒ твір Я. Лопатинського «Най цвіти рожі зацвітуть». Наразі юного миколаївського саксофоніста запрошено до молодіжного оркестру графства Донегал. Грати у такому чудовому колективі ‒ велика честь! Фрагменти з виступу оркестру дивіться за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1892639047763996&id=100010537574359

Пишаємося і радіємо, що наша талановита молодь прославляє свою Батьківшину, рідний Миколаїв і школу на міжнародному рівні!

Вітаємо Віру, Ніколь, Юрія та Дмитра, а також їхніх викладачів і колектив школи із такими вагомими подіями у творчому житті! Бажаємо успіхів і надалі Разом – до Перемоги!💙💛