Перший концерт наживо: у Міжнародний день захисту дітей юні музиканти ДМШ №5 привітали вихованців школи-інтернату №7

Перший концерт наживо: у Міжнародний день захисту дітей юні музиканти ДМШ №5 привітали вихованців школи-інтернату №7

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, учні та викладачі Дитячої музичної школи №5 завітали з першим концертом наживо до Миколаївської школи-інтернату №7. Юні музиканти привітали дітей, які навчаються у закладі, а також громадян зі статусом «ВПО».

Тривала перерва у концертній діяльності додала хвилювання учням, але це ніяк не вплинуло на якість виступів! Юні піаністи, домристи, гітаристи, співаки-солісти та учасники вокального ансамблю отримали велике задоволення від можливості дарувати людям приємні емоції. А вдячні та розчулені глядачі тепло сприймали кожен номер концерту та на прощання висловили багато добрих і теплих слів.

Найбільше враження на учасників і гостей концерту справило спільне виконання пісні «Ой у лузі червона калина». Вихованки закладу звернулися із такою ініціативою до юних музикантів, і в результаті вийшло чудове багатоголосся, пронизане вірою в найшвидшу Перемогу і настання Миру на славній українській землі!

Концертна програма була підготовлена викладацьким колективом ДМШ №5: Ларисою Столяровою, Аллою Желан, Оленою Коротковою, Наталією Ярош, Рустамом Мамедовим, Тетяною Добровольською, Оленою Кузьміною, Іриною Чепурною.

На згадку про виступ та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей всі юні учасники концерту отримали від адміністрації музичної школи корисні подарунки ‒ нотні зошити, які їм обов’язково ще стануть у нагоді.

Разом ‒ до Перемоги!