«Перезавантаження читанням!»: Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка презентує виставку нових книжок

«Перезавантаження читанням!»: Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка презентує виставку нових книжок

Працівники бібліотеки пропонують для своїх улюблених читачів-книголюбів мега актуальну виставку нових книжок і запевняють, що експозиція не залишить байдужими нікого. У добірці представлені книги для:

  • впевнених у собі та цілеспрямованих підлітків;
  • сучасних тінейджерів, які визначають власні інтереси та розставляють пріоритети;
  • закоханих, адже у творах піднімаються актуальні, цілком дорослі питання;
  • амбіційних молодих людей, які прагнуть до своєї мети та мають серйозні цілі в житті.

Заінтригували?! Тож, скористайтеся корисною пропозицією, і вона обов’язково допоможе вам наблизитися до бажаного!

І ще одна приємна новина: Центральна міська бібліотека для дітей та її філії можуть похвалитися поповненням фондів одинадцятьма примірниками книги «Школа AGH» молодої української письменниці Соломії Караєвої. Цікава фантастична повість про звичайні шкільні проблеми піднімає також тему майбутнього: яким воно буде, чого досягне наука і технології, а також чи будуть наші нащадки щасливими.

Друзі, не гайте часу, завітайте до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка, що на проспекті Центральному, 173/4, та насолодіться новинками!