Переможні здобутки хореографічних колективів Палацу культури “Корабельний”

Переможні здобутки хореографічних колективів Палацу культури “Корабельний”

Наприкінці квітня колективи Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) – народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник Юрій Крижановський) та клуб спортивного танцю «Елена» (керівник Олена Заборовська) взяли участь у конкурсних змаганнях зі спортивно-бальної хореографії всеукраїнського рівня.

Танцювальні пари КСТ «Елена» демонстрували свої вміння на Всеукраїнському турнірі зі спортивно-бальних танців «Pochtarenko Cup», що проходили на паркеті Обласного палацу культури. Турнір організовано Українською федерацією спортивного танцю спільно з Миколаївською обласною федерацією спортивного танцю і танцювальним центром «Грація».

Наші танцівники показали гарні результати:  пара у складі Бричка Д. і Жовнірчик А. вибороли кубок і диплом за І місце.

ІІІ місця посіли наступні пари: Мурза М. – Чередніченко А.; Целмс О.-Целмс А.; Пронін О.- Буток Д.

Колектив «Фантазія» успішно заявив про себе на Всеукраїнських рейтингових та класифікаційних змаганнях з танцювального спорту «Кубок Южноукраїнскої АЕС», що проходили у Палаці культури «Енергетик» Южноукраїнського енергокомплексу.

Свою майстерність у європейській і латиноамериканській програмах продемонстрували більше 250 танцювальних пар з 21 клубу, що представляли 17 міст України.

Пари та окремі танцівники народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» з успіхом виступили, показавши значні результати. Так, у різних вікових категоріях та номінаціях було виборено 14 перших місць, 5 других, 3 третіх місця, а також IV, V, VI і два VII місця.

Дирекція Палацу культури «Корабельний» вітає колективи з черговими досягненнями.