Переможні виступи студії естрадного вокалу «Звезда» ПК “Корабельний”

Переможні виступи студії естрадного вокалу  «Звезда» ПК “Корабельний”

Протягом 13 – 15 квітня учасники студії естрадного вокалу «Звезда» (керівник Світлана Овсяннікова) Миколаївського міського палацу культури  «Корабельний» яскраво представляли місто Миколаїв на конкурсах і фестивалях в різних містах України.

13 квітня у  Палаці молоді та студентів міста Херсон пройшов ХХІІІ відкритий конкурс юних та молодих виконавців «Маленькі зірки», який зібрав сотні й тисячі людей: конкурсантів, їхніх керівників, батьків, небайдужих до мистецтва херсонців та жителів з різних областей України.

Серед чималої кількості конкурсантів вокалісти Палацу культури «Корабельний» гідно виступи і досягли значних результатів. Лауреатами ІІ ступеня стали Михайло Сікарьов та Вікторія Тернова, ІІІ місця посіли Марія Берсан й Анастасія Рябцева.

Незважаючи на те, що, за повір’ям, п’ятниця 13-го вважається нещасливим днем, це не завадило талановитим конкурсантам розкрити свої творчі здібності і принести такі бажані перемоги до своєї скарбниці нагород.

Окрім цього, вихованка студії естрадного вокалу «Звезда» Ксенія Єременко продемонструвала свої вокальні здібності на ІІІ Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «V·I·V·A·T, Витоки», що проходив у м. Трускавець. На фестивалі дівчина підкорила журі своїм виступом та вишуканим сценічним образом, за що й отримала диплом лауреата ІІІ ступеня у номінації «Вокал» (молодша вікова категорія).